400 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Stadt Wien ****

Vaše výhody

Rodinný hotel v alpském stylu. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň nabízí možnost výletů do přírody.

Poloha

cca 500 m od centra. Cityexpress lanovka cca 300 m (ideální výchozí bod pro výlety)

Vybavení

57 pokojů, recepce s halou a krbem, společenské místnosti, restaurace, elegantní hotelový bar, výtahy, kavárna a trávník se slunečníky a lehátky.

Ubytování

pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, telefonem, kab. TV, trezorem, fénem, kosmetickým zrcádkem a županem pro dospělé a děti (k zapůjčení na recepci). 

Dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): cca 25 m2, manželská postel, rozkládací pohovka, balkon.

Jednolůžkové pokoje (A1A): cca 25 m2, manželská postel. Balkon.

Junior Suite (A2B/A3B/A4B): cca 30 m2, manželská postel, dvoulůžková rozkládací pohovka nebo dvě jednolůžkové rozkládací pohovky. 

Junior Suite (A2D/A3D/A4D): cca 30–35 m2,manželská postel, 2 jednolůžkové rozkládací pohovky nebo dvoulůžková rozkládací pohovka, balkon. 

Dvoupokojové apartmány (A2E/A3E/A4E): cca 40 m2, WC, chladnička, obývací pokoj s rozkládací phovkou a odděleným dvoulůžkovým pokojem s manželskou posstelí. 

Apartmány (A2F/A3F/A4F): cca 46–51 m2, chladnička, chladnička, obývací pokoj/ložnice s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a dvoulůžkový pokoj. 

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, obědový balíček si klienti sestaví samy u snídaně nebo obědové občerstvení (12.30–14.00 h.), odpolední občerstvení: koláče (14.00–17.00 h.), k večeři výběr z menu o 5 chodech se salátovým bufetem, 1x týdně grilování, 1x týdně slavnostní večeře. K večeři nápoj zdarma (káva, čaj, šťávy).

Sport/aktivity

zdarma: jízdní kola k zapůjčení (dle dostupnosti).

Internet

WiFi zdarma.

Wellness

zdarma: wellness areál s venkovním vyhřívaným bazénem (cca 12 x 6 m, cca 30°C) 7.00–21.00 h., parní lázeň, infračervená kabina, sauny, odpočinkové místnosti (15.00–19.00 h.). Za poplatek: masáže.

Děti

dětská herna, stolní fotbal, hřiště, minizoo.

Další výhody

regionální karta Sommercard Zell am See/Kaprun zdarma (přibližně od poloviny května do poloviny října) zdarma nabízí řadu výhod a slev, např. muzeum národního parku Vysoké Taury, muzeum v Leogangu, lanovky Sonnkogelbahn, Sonnenlmbahn a mnoho dalšího.

Info (vlastní dopravou)

parkování: zdarma; příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Zell am See zdarma (nutná rezervace v hotelu); domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: v ceně; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Salcbursko