Hotel Sun Beach

  Turecko, Side

4/5

Hotel Sun Beach

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Side
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Menší hotelový komplex leží přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Vzdálenost do historického města Side je cca 1 km a dojdete do něj procházkou po nově vybudované pěší promenádě. V centru najdete nejen památky, ale i bohaté možnosti večerního vyžití a nákupů. Přímo u hotelu jsou také uličky s obchůdky. Jedná se o pěkný hotel s klidnou atmosférou a hezkým koupáním v blízkosti města.

Informace k ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě do 6 let
rodinný pokoj (2 místnosti)
sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén)
klimatizace
SAT/TV, telefon, minibar, trezor
balkon nebo terasa

Vybavení a služby

vstupní hala s recepcí, TV místnost
Wi-Fi ve společných prostorách zdarma
restaurace, bar
menší bazén, dětské brouzdaliště (lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma)
za poplatek: sauna, turecké lázně, masáže, vodní sporty na pláži

Stravování

All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Pozdní snídaně, odpolední káva a koláčky. Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v místech a časech určených hotelem (10:00–23:00).

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Sun Beach ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 472 606
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

21. nejlepší hotel v destinaci Side

4/ 5 5 recenzí


Roman Duda květen 2019
Prohlídka hotelu Sun Beach. Menší hotel cca 1km od centra Side. Je zde možné využít některé služby sesterského hotelu Sun Beach PARK.... celá recenze


Světluše červen 2018
Úžasná, super dovolená. Dovolená na úrovni, mnohem lépe prožitá, než v okolních , mnohem dražších hotelích. Vše po ruce, přátelský, milý personál a vše kl... celá recenze


Jana červen 2015
Průměr. dovolená pro nenáročné... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-sun-beach-side-turecko-z1472606/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.