Popis

Popis hotelu Hotel Sun Rise ****

Poloha

Zrekonstruovaný hotelový komplex postavený v mírném kopci do tvaru antického divadla poskytuje překrásnou vyhlídku na moře a okolní letoviska. Areál s pastelovými barvami navozuje příjemnou atmosféru. Nedaleko hotelu je zastávka městské linky, která jezdí do Molyvosu, Eftalou a Petry (cca 1,60€/jedna cesta), možné je využít i taxi (cca 5€/jedna cesta, do přístavu v Molyvosu cca 7€/jedna cesta). Nejbližší pláž je vzdálena od hotelu cca 850 m, je úzká a táhne se podél silnice směrem na Eftalou, kde jsou termální lázně (cca 2 km) a nádherná oblázková pláž Golden Sand, která je dlouhá cca 2 km a je obklopena vysokými útesy. V nejbližším okolí hotelu je jen jeden minimarket, cca 400 m směrem na termální lázně.

Pláž

Hotel se nachází cca 300 m od moře, kde ale není možnost koupání. Vzhledem k tomu, že tato pláž není organizovaná, doporučujeme využívat zdarma hotelového mikrobusu, který zajišťuje obvykle 4x denně spojení do cca 1,5 km vzdáleného Molyvosu a zpět (obvykle v cca 10:00, 12:00, 14:45 a 21:30). Na pláži v Molyvosu je možný pronájem slunečníků a lehátek a jsou zde možnosti vodních sportů.

Ubytování

Areál tvoří 13 budov (každá s odlišným designem, dekorací a barvou), celkem je zde 106 pokojů (1-, 2lůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, minibarem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na bazén, do zahrady nebo na moře. Trezor na recepci (za poplatek cca 2€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí, salónek, místnost na zavazadla, konferenční sál, internetový koutek se třemi počítači (zdarma), vnitřní bar s TV se satelitním příjmem, kavárna, venkovní terasa s výhledem, venkovní bar a snackbar u bazénu (otevřen obvykle od 10:00-18:00), vnitřní a venkovní restaurace, taverna, zahrada a parkoviště. Hotel zajišťuje přepravu zavazadel do jednotlivých hotelových pokojů po příjezdu. Osušky na pláž za poplatek (cca 1€/kus, při ztrátě hotel účtuje cca 20€). Wifi zdarma v prostoru recepce a v některých pokojích (dle dosahu).

Stravování

Formou polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu.

Sport a zábava

2 bazény (jeden s jacuzzi - vodní masážní tryska zdarma), odkud je pěkný výhled na moře, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský koutek v zahradě. Sauna (za poplatek cca 8€/osoba/30 minut, cca 16€/osoba/hodina), vnitřní jacuzzi (za poplatek cca 10€/2 osoby/30 minut), stolní tenis (zdarma), fitcentrum (za poplatek cca 4€/osoba/hodina nebo speciální nabídka fitcentrum + jacuzzi (za poplatek cca 5€/osoba/hodina) nebo sauna + jacuzzi (za poplatek cca 10€/osoba/hodina), tenisové hřiště (zdarma, za poplatek jen večerní osvětlení cca 4,40€/hodina). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6€/set/den). Vodní sporty je možné využít na plážích v Molyvosu, Petře nebo Anaxosu (za poplatek). Hotel pro své hosty pořádá v hlavní sezóně večerní programy, zábavu a soutěže.

Webové stránky

www.sunrisehotel-lesvos.com

GPS souřadnice

39.37143920624402, 26.194088459014893

Program

11 a 12-denní pobytové zájezdy
1. den: odlet z Prahy, přílet do Mytilini, transfer do letovisek, ubytování, volno, večeře (pokud je součástí Vámi uhrazeného typu stravování).
2. den - 10./11.den: pobyt u moře, objednané stravování dle popisu v katalogu.
11./12. den: snídaně (pokud je součástí Vámi uhrazeného typu stravování), volno, transfer na letiště, odlet do Prahy.
Klienti s all inclusive mají obvykle zajištěnou stravu první den od 14:00 hodin a poslední den do 12:00 hodin. O přesném rozsahu a způsobu čerpání all inclusive podává informace recepce každého hotelu.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Lesbos