400 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Svejest **

Hotel SVEJEST **

Poloha: Jedenáctiposchoďový hotel se nachází v centru letoviska,od písečné pláže je vzdálený přibližně 300m. Nedaleko od hotelu se nachází Aquapark. Popis: vstupní hala s recepcí, výtah, směnárna, resturace, bar, barbeque, bazén s oddělenou částí pro děti, TV místnost, obchod se suvenýry a sauna. Lehátka u bazénu jsou za poplatek.

Ubytování: pokoje – 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky (roztahovací sedačka ) pro děti do 12 let. Rodinné pokoje – jedna místnost se dvěma lůžky s možností až třech přistýlek ( roztahovací sedačka a křeslo). Apartmány – mají dvě místnosti se dvěma lůžky s možností až třech přistýlek (roztahovací sedačka a křeslo). Pokoje i apartmány jsou jednoduše a účelně zařízené. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (sprcha/WC), telefon, ledničku a balkon. TV je za příplatek na místě pobytu. Rodinné pokoje a apartmány mají SAT-TV a klimatizaci v ceně pobytu, musí být obsazené minimálně 3 plně platícími osobami.

Stravování: snídaně formou bufetu. Možnost doobjednat večeře.

Sport a zábava: vodní sporty na pláži resp. u bazénu, tenisové kurty, windsurfing, vodní lyžování,vodní kola, jízda na banánu, jízda na koni, minigolf jsou za poplatek. Půjčovna automobilů a kol. V okolí hotelu se nachází restaurace, bary a diskotéky.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Hotely Slunečné pobřeží