Hotel Svejest

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

SVEJEST

    Bulharsko, Slunečné pobřeží
Tento hotel není aktuálně v nabídce
POPIS

Hotel je dostupný na vyžádání. Hotel nabízí 24 hod. recepci, hlavní restauraci, 2 bary, venkovní bazén s dětskou částí, skluzavky u bazénu, saunu, služby lékaře, směnárna, trezor na recepci, hlídané parkoviště a wifi internetové připojení na recepci. Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu.

STRUČNÉ INFORMACE

Vzdálenost od letiště: 35 km Nejbližší město: Sluneční pobřeží (250 m) Typ pláže: písčitá Vzdálenost od pláže: 250 m

POLOHA

250 m od centra Slunečného pobřeží, 35 km od letiště Burgas

PLÁŽ

Veřejná písčitá pláž se nachází 250 m od hotelu, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, u bazénu zdarma

UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*

Balkón, klimatizace, TV, lednička, telefon, koupelna se sociálním zařízením * CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.

STRAVA

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, občerstvení v průběhu dne, místní pivo, víno a nealkoholické nápoje zdarma, za poplatek: importované alkoholické nápoje, koktejly a veškeré nápoje po 22:00

SPORT A ZÁBAVA

Sauna

SLUŽBY ZA POPLATEK

Sauna, služby lékaře, zapůjčení žehličky, trezor na recepci, hlídané parkoviště

PRO DĚTI

Dětská sekce v bazénu, skluzavky u bazénu, dětské židličky v restauraci

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Svejest **
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 400 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 774 655
dnes 7.30–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-svejest-slunecne-pobrezi-bulharsko-z1774655/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.