300 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Sweet Park ***

Popis hotelu

Útulný smartline hotel pouze 300 m do písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a jen 2 km od centra letoviska Side.

Poloha

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 300 m. Centrum letoviska Side vzdáleno cca 2 km. Možnosti pro nakupování, restaurace a bary v blízkosti. Spojení minibusy (dolmus).

Vybavení

v roce 2011 kompletně zrekonstruovaný hotel disponuje 92 pokoji, rozdělenými do hlavní budovy a vedlejší budovy. K dalšímu vybavení patří přijímací hala s recepcí, wi-fi v lobby (zdarma), výtahy, restaurace a bary. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén. Lehátka, slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, podložky na pláži za poplatek. Osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A): cca 20 m2, minibar (na vyžádání), klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, sprcha, WC, fén a balkon. Možnost rezervace Joker pokojů (2S) bez balkonu, se stejným vybavením jako 1A/2A.

Stravování

all inclusive.

Sport a jiné aktivity

stolní tenis. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Wellness

sauna. Za poplatek: masáže.

Pro děti

samostatný dětský bazén, dětské postýlky a dětské židličky v restauraci.

All inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 h. Káva, čaj, zmrzlina a zákusky denně 1 hodinu.

Plážový servis

lehátka, slunečníky zdarma.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Side