Hotel Tampico

  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Hotel Tampico

    Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo
Číslo zájezdu: 1 527 729
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

2 minuty pěšky od pláže (150 m), v centru Jesola, rodinný hotel.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, sociální zařízení, fén, balkon, klimatizace, TV, trezor, pokoj pro 4 osoby má palandu.

Stravování

polopenze, snídaně formou bufetu, večeře servírovaná, salátový bufet.

Vybavení

recepce, restaurace, limitované parkoviště, plážový servis cca 19.05.-16.09. (slunečník a 2 lehátka od 3.řady), wi-fi ve společných prostorách, půjčování kol.

Základní cena zahrnuje

ubytování za osobu a uvedený počet nocí s polopenzí, pobyty čtvrtek-neděle 3 noci, neděle-čtvrtek 4 noci. Zdarma parkoviště, plážový servis, wi-fi.

Základní cena nezahrnuje

Povinný příplatek: pobytová taxa cca 1,50 € osoba/noc od 9,9 let. Nepovinný příplatek: jednolůžkový pokoj, dětská postýlka. Domácí zvířata: povolena na vyžádání.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Tampico ***
  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Lido di Jesolo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Tampico ***
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: 150 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 527 729
dnes 7.30–20 h

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Tampico
    Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Cena
4 670 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 527 729

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 670 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč