Hotel Tara

  Černá Hora, Budva, Bečići

5/5

Hotel Tara

    Černá Hora, Budva, Bečići
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

oblíbený hotel Tara se nachází uprostřed Bečičské riviéry (v blízkosti hotelu Iberostar Bellevue), která je vzdálena od centra Budvy jen cca 2 km a je s ní propojena pěší promenádou.

Vybavenost

vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace, venkovní bazén s terasou, plážový bar, lehátka a slunečníky, aperitiv bar s terasou, café bar, TV místnost, WiFi v lobby (zdarma), internetová kavárna (za poplatek), kadeřnictví, obchod se suvenýry, 3 konferenční sály, multifunkční hřiště, parkoviště.

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s franc. oknem s výhledem na bazén nebo do okolí, vlastní soc. zařízení, SAT TV, fén, minibar, trezor. V hotelu jsou k dispozici na vyžádání také čtyřlůžkové rodinné pokoje - dvoulůžková ložnice a obývací část s rozkládacím lůžkem vhodným pro 2 děti do 12 let. Na pokojích možnost připojení WiFi (zdarma). Cena za osobu ve čtyřlůžkovém rodinném pokoji platí při obsazení rodinného pokoje čtyřmi osobami.

Stravování

POLOPENZE - snídaně a večeře formou švédských stolů. Za příplatek možnost ALL INCLUSIVE.

Pláž

hotelová písečná pláž v bezprostřední blízkosti hotelu, lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek), sprchy na pláži.

Sport a zábava

bazén s terasou, fitness, animační programy, stolní tenis (za poplatek), billiárd, možnost zapůjčení jízdních kol, masáže, široká nabídka kulturního i sportovního vyžití, vodní sporty na pláži, skluzavky, vodní skútry, vodní lyžování, kavárny, plážové bary, obchůdky atd., dětský klub (ve vyhrazeném čase), živá hudba (ve vybraných dnech), společenské hry.

Náš názor

hotel s jedinečnou atmosférou, vhodný i pro náročnější klientelu.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Tara ****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 150 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 247 880
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

4. nejlepší hotel v destinaci Budva

5/ 5 2 recenzí


Václav červenec 2019
Hotel Tara- Bečići (Budva). Hotel se nachází na jihu města Budva v poklidném městečku Bečići... celá recenze


I září 2012
Krásná dovolená. Perfektní služby hotelu, vřele doporučujeme !!!... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-tara-budvanska-riviera-cerna-hora-z1247880/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Černá Hora

Černá Hora je menší nedávno vzniklý stát, který leží u Jaderského moře. Většina území je hornatá s vrcholy přesahujícími i 2 500 metrů nadmořské výšky. Pobřeží dlouhé téměř 300 km je tvořeno písčitými a oblázkovými plážemi, kouzelnými zálivy i mohutnými útesy. Malebnou krajinu dotváří vesničky, historické památky, starobylá města i moderní přímořská letoviska. Krásy Černé Hory jsou podobné těm chorvatským. Velkou výhodou je ale méně rozvinutý turistický ruch a klidnější prostředí. V Černé Hoře je také mnohem více pláží písečných a místní destinace jsou daleko lépe dostupné letecky. Pobřeží Černé Hory je velmi oblíbené pro potápění, plachtění a všechny možné vodní sporty. Přírodní podmínky země jsou velmi vzácné, méně obydlené části Balkánského poloostrova obecně zaručují pozoruhodnou faunu a flóru.