600 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Telemachos ***

Cenově výhodný hotel vhodný pro méně náročné klienty, kteří ocení možnost zábavy v blízkém okolí a program all inclusive.

Poloha

Hotel se nachází v klidné oblasti v kopci nad střediskem Dassia, pouze několik minut chůze do turistické třídy s mnoha tavernami, obchůdky a bary. Hlavní město Korfu je vzdáleno cca 10 km (spojení linkovým autobusem).

Vybavení

Celkem 100 pokojů, vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu trezoru), bar, restaurace a minimarket, bazén, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Pláž

Hotel se nachází cca 600 m od oblázkové pláže, lehátka a slunečníky za poplatek.

Pokoje

Jednoduše zařízené pokoje mají koupelnu/WC, klimatizaci (na vyžádání, za poplatek), telefon a balkon nebo terasu.

Stravování

Viz program all inclusive.

Program all inclusive

-snídaně, oběd a večeře formou bufetu
- lehký snack a zmrzlina pro děti během den
- vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00-21.30)

Sportovní nabídka

Stolní tenis za poplatek.

Pro děti

Dětské brouzdaliště, dětská postýlka (na vyžádání, za poplatek).

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Od roku 2018 bude v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba bude přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Korfu