150 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Terme La Bagattella ****

Poloha

Rodinný hotelový komplex, hlavní budova s restaurací, pokoje v bungalovech zahradě. Historické centrum Forio cca 1,5 km, nákupní možnosti cca 300 m. Botanická zahrada La Mortella cca 1 km, termální park Negombo 2,5 km.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, lobby, restaurace, restaurace a la carte, bar, TV místnost. Venku zahrada, termální bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky za poplatek, bar u bazénu.

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor, mini lednice, balkon nebo terasa. 4lůžkový pokoj možná palanda.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Oběd a večeře formou výberu z menu, salátový bufet.

Pláž

Písečná pláž cca 200 m, lehátka a slunečníky a za poplatek.

Pro děti

Dětská postýlka za poplatek (na vyžádání).

Extra služby

Na místě povinná platba pobytové taxy - cca 1-3,5 eur/os./den. Ve většině bazénů a termálních parků vyžadovány koupací čepice.

Wellnes

Zdarma: vnitřní termální bazén, vířivka. Za poplatek: sauna, masáže, různé druhy zkrášlujících a léčebných procedur.

Internet

Zdarma: WiFi v hotelu.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Doba transferu

110 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

30. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

11.9.2018 | Pauli
Datum pobytu: září 2018
V akci asi dobré, za std cenu nic moc.

Nejnovější recenze

PC

3
11.9.2018 | Pauli
Datum pobytu září 2018
3/5 - Průměr
V akci asi dobré, za std cenu nic moc.

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.