Hotel The Ring

  Rakousko, Vídeň

Hotel The Ring

    Rakousko, Rakouské termály, Vídeň, Vídeň
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel

The Ring - Vienna's Casual Luxury Hotel je elegantní a moderní designový hotel, který se nachází přímo v centru Vídně na slavném bulváru Ringstraße, 200 metrů od Státní opery. Ve všech prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi. V luxusně zařízených pokojích a apartmá se kombinuje moderní a klasický nábytek, který je doplněn nápaditým systémem osvětlení. Jejich součástí jsou elegantní koupelny. Mnoho pokojů i apartmá nabízí výhled na Ringstraße. Wellness centrum Ring Day se nachází v 7. patře a nabízí panoramatický výhled na vídeňské střechy. Je zde fitness centrum a wellness centrum se saunou, parní saunou a luxusní místností na wellness kúry. V nabídce je celá řada kosmetických procedur a produktů značky Acca Kappa a Artemis. Hotelová fasáda z 19. století zahrnuje historické detaily, včetně památkově chráněného výtahu.    

Umístění a vzdálenost

Nádraží: 2 km, metro: 350 m, letiště: 20 km. Hotel je vzdálený 10 minut chůze od kongresového centra Hofburg. 

Obecná zařízení

Recepce, zavazadlová služba, úschovna zavazadel, oblast příjmu, bezdrátová síť: zdarma, výtah, garáž: za poplatek, platí se na místě, restaurace, bar, terasa, nekuřácká budova,místnost pro semináře, wellness, fitness.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka: Ne, koupelna nebo sprcha / WC, vysoušeč vlasů, zapůjčení županů: zdarma, klimatizace: zdarma, topení,mMinibar: za poplatek, platí se na místě, rádio, telefon, satelitní televize, Wi-Fi: zdarma, trezor: zdarma, nekuřácké prostory.

Typy pokojů a apartmánů

1lůžkový pokoj, ~ 24-29 m2, 2lůžkový pokoj, ~ 24-29 m2, 1 lůžka koupelna/sprcha/WC, Deluxe, ~ 40 m2, 2-3 lůžka koupelna/sprcha/WC, Deluxe, ~ 40 m2 

Fitness a wellness

Wellness centrum Ring Day se nachází v 7. patře a nabízí panoramatický výhled na vídeňské střechy. Je zde fitness centrum a wellness centrum se saunou, parní saunou a luxusní místností na wellness kúry. V nabídce je celá řada kosmetických procedur a produktů značky Acca Kappa a Artemis.

Fitness a Wellness služby na místě

Masáže

Stravování

Snídaňový bufet

Aktivity

Prostory pro fitness, wellness.

Domácí mazlíčci

Domácí zvířata jsou povolena, za poplatek, platí se na místě, bez krmení

Smíšený

Kreditní karty: bankomat / karta EC, MasterCard, Visa, American Express, Diners Club, Bezbariérový přístup: Ne, Příjezd od: 15:00, Uvolnění pokoje do: 12:00

Zahrnuty v bytech

Spotřeba el. energie, vody, ručníky, ložní prádlo, závěrečný úklid na konci pobytu, wi-fi, klimatizace, topení, pokojový trezor, zapůjčení županu, wellness, fitness, snídaňový bufet, pojištění CK.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Rekreační poplatek, poplatek za domácí zvíře 30 Euro/den, poplatek za použití garáže 36 Euro/den, minibar.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ros.Br, IČ: 00575674. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel The Ring *****
  • Lokalita dle CK: Vídeň
  • Místo dle CK: Wien

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 574 355
dnes zavřeno

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Hotel The Ring
    Rakousko, Rakouské termály, Vídeň, Vídeň

Cena
21 662 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 574 355

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
21 662 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč