Hotel The Village At Cove Rotana Resort

  Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah

5/5

THE VILLAGE AT THE COVE ROTANA HOTEL

    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah
Číslo zájezdu: 1 599 970
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Tento nový hotel se nachází ve zcela nové části areálu luxusního resortu The Cove Rotana. Byl postaven v klasickém arabském stylu a leží na jedné z nejkrásnějších písečných pláží v Emirátu Ras Al Khaimah. Centrum města Ras Al Khaimah je vzdáleno pouhých 10 minut, 12 km od hotelu se nachází golfová hřiště Tower Links a Al Hamra a cca 11 km oblíbený vodní park Ice Land. Hotel zajišťuje bezplatnou dopravu do vybraných obchodních center nedalekého města Ras Al Khaimah, doprava do vybraných obchodních center Dubaje je za poplatek. Letiště Sharjah je vzdáleno cca 80 km, letiště v Dubaji cca 95 km. Letiště Sharjah je vzdáleno cca 80 km, letiště v Dubaji cca 95 km. Hotel je ideální volbou pro rodiny s dětmi, které ocení vodní skluzavky a uspokojí rovněž i náročné klienty.

Vybavení Hotelu

Elegantní a prostorná vstupní hala s 24 hodinovou recepcí, směnárna, Wi-Fi připojení v hotelovém areálu zdarma, hlavní restaurace, 4 bary, venkovní bazén, venkovní bazén se skluzavkami a tobogány, dětský bazén (u všech lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, miniklub pro děti, sauna, fitness, plážový volejbal. Za poplatek wellness centrum, masáže, hlídání dětí, potápění, půjčovna aut, vodní sporty na pláži, kosmetický salón, kadeřnictví, obchůdky.

Vybavení pokoje

Luxusně zařízené dvoulůžkové pokoje s označením „village classic“ a možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, telefonem, SAT/TV, minibarem (za poplatek), trezorem, setem pro přípravu kávy a čaje. Tyto pokoje jsou umístěny v horní části areálu. Na vyžádání jsou k dispozici typy pokojů village s balkonem, rodinné pokoje a rodinné pokoje premium.

Pláž & plážový servis

Hotel se nachází u jedné z nejkrásnějších písečných pláží v Ras Al Khaimah. Tato pláž dosahuje délky 600 m, je pokryta jemným pískem a vstup do moře je pozvolný. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma, bar na pláži za poplatek. Areál hotelu je od pláže oddělen lagunou, podél které vede příjemná, cca 500 m dlouhá cesta. Doprava po rozlehlém hotelovém areálu a na pláž je zajištěna elektrickými vozíky.

Stravování

ALL INCLUSIVE nebo ULTRA ALL INCLUSIVE.

Poznámka
 • Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, což Vám rádi ověříme po odeslání NEZÁVAZNÉ objednávky. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky, a tedy i zájezdu zvýšit.
 • Zájezdy jsou na zpětné potvrzení ze strany pořádající CK
 • Na základě poptávky Vám rádi připravíme pobyty v jakýkoliv odletový den a na libovolný počet nocí
 • S účinností od 31.3.2014 se hradí pobytová taxa v hotovosti na hotelové recepci a její výše je stanovena dle kategorie hotelu i apartmánového komplexu následovně: 3* hotel
 • min. 10 dirhamů pokoj/noc, 4* hotel
 • min. 15 dirhamů pokoj/noc, 5* hotel a apartmánový komplex
 • min. 20 dirhamů pokoj/noc. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do ceny zájezdu.
 • Rozsah poskytovaných služeb zdarma a za poplatek se může lišit formou stravovaní.
 • V případě, že dítě do 18 ti let cestuje s rodiči, bude imigrační oddělení potřebovat kopii rodného listu (a to i v případě, kdy má stejné jméno jako rodiče). V případě, že dítě do 18 ti let cestuje bez rodičů (například s prarodiči) nebo má jiné rodinné jméno než jeden z rodičů, bude imigrační oddělení potřebovat: kopii rodného listu a potvrzení rodičů, že dítě může cestovat.
 • Je možné vycestovat pouze s pasem platným 6 MĚSÍCŮ PO ODLETU ZE SAE a v pasu nesmí být razítko Izraele.
 • Hotel může požadovat před ubytovaným od klientu složeni vratné kauce v hotovosti či formou autorizace kreditní karty.

Základní cena zahrnuje

Leteckou dopravu Praha – Sharjah – Praha
- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva
- Transfer letiště – hotel – letiště
- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s uvedenou/vybranou formou stravování – Česká asistence na telefonu
- Pojištění proti úpadku CK

Základní cena nezahrnuje

Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu
- S účinností od 31.3.2014 se hradí pobytová taxa v hotovosti na hotelové recepci a její výše je stanovena dle kategorie hotelu i apartmánového komplexu následovně: 3* hotel
- min. 10 dirhamů pokoj/noc, 4* hotel
- min. 15 dirhamů pokoj/noc, 5* hotel a apartmánový komplex
- min. 20 dirhamů pokoj/noc. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do ceny zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FlyDovolená, IČ: 07869819. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: THE VILLAGE AT THE COVE ROTANA HOTEL *****
 • Lokalita dle CK: Ras Al-Khaimah
 • Místo dle CK: Ras Al Khaimah

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 599 970
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

4. nejlepší hotel v destinaci Ras Al-Khaimah

5/ 5 4 recenzí


Martina černá říjen 2019
Vyjádření k dovolené. Ubytování, strava, úklid super. Personál velmi ochotný. Hotel byl pravděpodobně dost naplněn, tak při obědě a večeři chyběly talíř... celá recenze


Anna říjen 2018
Recenze hotelu The Village At The Cove Rotana Resort. Rozsáhlý hotelový komplex se nachází cca hodinku cesty od letiště v Dubaji. Zde si přijdou na své milovníci jídla a romantických z... celá recenze


Irena říjen 2018
Dovolená. dovolená proběhla dle našich představ... celá recenze

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

THE VILLAGE AT THE COVE ROTANA HOTEL
    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah

Původní cena
28 580 Kč/os

Cena
22 980 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 599 970

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
22 980 Kč
příplatek za přistýlku - 1. dítě 2-13 let
0
11 000 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
560 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
310 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
900 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
810 Kč