Hotel Theatrino

  Česko, Praha a okolí, Praha

Hotel Theatrino: Rekreační pobyt 3 noci

    Česko, Praha a okolí, Praha
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel Theatrino

Designový hotel Theatrino se nachází v nádherné secesní budově blízko historického centra Prahy, v klidné rezidenční části Žižkova, v blízkosti Václavského náměstí a Hlavního nádraží. Historické centrum města je snadno dostupné procházkou i městskou hromadnou dopravou.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve stylových jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích typu STANDARD a DELUXE. Součástí pokojů je komfortní moderní nábytek, koupelna s vanou nebo sprchou a WC, LCD televize se satelitním příjmem, telefon, minibar, Wifi, trezor, fén, potřeby pro přípravu kávy a čaje zdarma. Pokoje DELUXE jsou prostornější a pro hosty je navíc na pokoji připravena láhev vína zdarma. 

Gastronomie

Snídaně jsou podávány ve stylové hotelové jídelně formou bohatého bufetu. V blízkosti hotelu se nachází restaurace a hospůdky s tradiční českou i mezinárodní kuchyní. Kávu nebo drink je možné si vychutnat v hotelovém baru. 

Služby hotelu

Hotel dále nabízí prodej okružních jízd a výletů, rezervaci restaurací, koncertů a divadel, úschovnu zavazadel a cenností, Wifi v celém hotelu, PC pro hosty v lobby, saunu pro 1 až 4 osoby atd. 

Parkování

Svoje vozidlo je možné zaparkovat na ulici v blízkosti hotelu s parkovací kartou za 320 Kč za noc, kterou obdržíte na recepci (omezené množství parkovacích karet). Rezervace parkovacího místa je nutná. Garáž je k dispozici 500 m od hotelu v hotelu Olšanka za 400 Kč za noc. 

Domácí zvíře

Domácí zvíře je možné na hotelu za poplatek 500 Kč/noc.

Destinace

Prahu si musíte zamilovat. Milovali ji mnozí umělci, ale hlavně ji objevují turisté z celého světa a mnozí se rádi vracejí. Dnes žije Praha ze své historie. Jezdí se zde za poznávacími pobyty, za Mozartovou hudbou na Bertramku, na koncerty do Rudolfina, ale i kvůli pivu. Najdeme mezi nimi třeba milovníky smíchovského Staropramene z pražského pivovaru a ten, kdo má renesanční duši, si nenechá ujít pivo z pivovaru Rudolfa II. v Krušovicích, někdo zase zamíří na černé pivo do hospody U Fleků. I to je naše kultura. Pražané ale nejsou jen pivaři, vždyť pěstování vinné révy zde prosadil Otec vlasti Karel IV. A někteří navštíví třeba některou z kaváren, které v tomto velkoměstě mají rovněž svou tradici, připomeňme kavárnu Slávie nebo Malostranskou kavárnu.

A posilněni můžeme vyrazit do ulic za památkami, do parků, na výstavy a koncerty, do muzeí, do ZOO, do botanické zahrady nebo si můžeme užívat spousty akcí, které se turistům každý den nabízejí. Anebo se jen tak projdeme kolem Vltavy.

A když nebudete mít pevně sestavený program prohlídky, uvidíte toho pokaždé dost a dost. Jak řekl Mozart: „Každý den jsem objevil něco nového, přitom jsem chodil z divadla domů stále stejnou cestou.“

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x snídaně (formou bufetu), připojení k internetu Wifi

Základní cena nezahrnuje

  • pobytová taxa, parkovné ve výši 320 Kč za noc na ulici v blízkosti hotelu s parkovací kartou (omezené množství parkovacích karet), rezervace parkovacího místa nutná

Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Theatrino: Rekreační pobyt 3 noci ****
  • Lokalita dle CK: Praha a okolí
  • Místo dle CK: Praha

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 786 444
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

Hotel Theatrino: Rekreační pobyt 3 noci
    Česko, Praha a okolí, Praha

Cena
3 370 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 786 444

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 370 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč