Hotel Toplice

  Slovinsko, Posavje, Čatež ob Savi

Hotel Toplice

    Slovinsko, Posavje, Slovinské termály, Čatež ob Savi
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Slovinsko, Čatež; hotel Toplice se nachází v klidné lokalitě termálních lázní Čatež a je propojen zastřešeným koridorem se Zimní i Letní termální riviérou

Ubytování

hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky nebo 1 dětské postýlky. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, mají vlastní sociální zařízení (vana nebo sprcha, WC, vysoušeč vlasů), balkon (pokoje v patře) nebo terasu (pokoje v přízemí), do vybavení dále patří také sat. TV, klimatizace, minibar, telefon a trezor. Rozloha pokoje 30 m2. Rodinné pokoje až pro 5 osob (2 pevná lůžka + 2 přistýlky pro děti + 1 dítě bez lůžka) na vyžádání za příplatek.

Vybavení

termální riviéra s vodní plochou o rozloze více než 10 000 m2 je přístupná po celý rok - Zimní riviéra (Winter Thermal Riviera) s krytými bazény s termální vodou, vířivkami, tobogány, divokou řekou, pirátskou lodí pro děti a spoustou dalších atrakcí. Troufnete si na surfování? Letní riviéra (Summer Thermal Riviera) je otevřena od konce dubna do konce září, disponuje množstvím bazénů různých tvarů, s termální vodou o teplotě 26-36°C, pirátským ostrovwm pro děti, tobogány, skluzavkami, bazénem s umělými vlnami, pomalou řekou a dalšími.  Do areálu patří také saunový park, který disponuje 8 odlišnými suanovými zónami (za příplatek). V hotelu je dále fitness centrum; recepce, restaurace, bar; parkovací místa, wi-fi připojení.

Stravování

polopenze, snídaně a večeře formou bohatého bufetu; možnost dokoupení obědů

Sport a zábava

aquapark s letní termální riviérou a zimním krytým pavilonem. Letní termální riviéru tvoří 9 venkovních bazénů se skluzavkami, vlnami, horskou řekou a vodopády, vše s termální léčivou vodou. Najdete zde také umělé jezero využívané ke koupání, rybolovu nebo projížďkám na lodičkách. Zimní termální riviéra nabízí mimo těchto atrakcí tureckou a finskou saunu, klasické masáže, whirpooly, masážní proudy, solárium, sluneční terasu, relaxační koutek, dětský bazén a množství dalších vodní atrakcí. Ve wellness centru hotelu Toplice se nachází zdravotní centrum a thajské masáže. Dále můžete navštívit kasino, disko a dětský klub v hotelu Toplice, v blízkosti jsou tenisové kurty, volejbalové a basketbalové hřiště, bowling, squash. V nedaleké Mokrici se nachází 18-jamkové golfové hřiště.

Doprava

vlastní

Tipy na výlet

Ve vzdálenosti 7 km od Čateže leží hrad v Mokrici, o jehož existenci jsou první záznamy z 15. století. Zámek Mokrice, který byl přestavěn na luxusní hotel s výhlášenou restaurací, je obklopen romantickým parkem s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm. K hotelu patří také jezdecký klub. Za návštěvu stojí také hrad Bizeljsko nebo klášter Pleterje.

Základní cena zahrnuje

ubytování; polopenzi formou bufetu; vstup do fitness v hotelu; 2x denně vstup do Zimní nebo Letní termální riviéry (letní otevřena od konce dubna do konce září); wi-fi připojení; spotřeba energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK.

Základní cena nezahrnuje

plná penze, dětská postýlka, rodinný pokoj, masážePovinné příplatky: pobytová taxa 2,5 Eur / osoba / den, registrační poplatek 1,5 Eur / osoba / pobyt.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ros.Br, IČ: 00575674. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Toplice ****
  • Lokalita dle CK: Dolenjsko
  • Místo dle CK: Čatež

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 500 160
dnes 7.30–16 h

Slovinsko

Vyhledávaná oblast pro letní i zimní dovolenou. Země sice malá rozlohou, ale o to více rozmanitá, má co nabídnout každému návštěvníkovi. Překrásná příroda, průzračná jezera, majestátní hory, města s bohatou historií a milí hostitelé dávají příslib k nevšedním zážitkům.

Nezávazná objednávka

Hotel Toplice
    Slovinsko, Posavje, Slovinské termály, Čatež ob Savi

Cena
5 582 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 500 160

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 581,65 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč