Popis

Popis hotelu Hotel Turnersee ***

Poloha

v klidné lokalitě na okraji lesa. Koupaliště s pláží Turnersee s pozvolným vstupem do vody cca 1 km. Nejbližší obec, Seelach cca 1 km. Jezero Klopeiner See cca 2 km.

Vybavení

hotelový komplex se skládá ze tří budov ležících proti sobě. Zrenovovaný hotel s 12 pokoji nabízí recepci, 4 restaurační části, hotelový bar a terasu na opalování. Hotelový areál zaujímá cca 9000 m˛, z toho připadá cca 3000 m˛ na louku na hraní a cca 1500 m˛ na louku na opalování. Solárně vyhřívaný venkovní bazén (cca 12 x 6 m) s loukou s lehátky a slunečníky.

Ubytování

v novostavbě. Všechny pokoje jsou příjemně zařízeny a nabízejí sprchu, WC, fén, sat. TV, sedací kout a trezor. Dvoulůžkové pokoje (A2A): standardní pokoje. (A2B): komfortní pokoje (cca 30 m˛), stejné vybavení, ale navíc s balkónem. Rodinné pokoje (A2C/B2Y): pro 2 - 4 osoby s dvoulůžkovým pokojem a obývacím pokojem s rozkládací pohovkou.

Speciál

20% sleva na Green-Fee na golfovém hřišti Klopeiner See.

Sport a jiné aktivity

hřiště na plážový volejbal, badminton a malou kopanou. Za poplatek: stolní fotbal a biliár.

Wellness

wellness zóna se saunou, parní lázní, odpočinkovou místností a masážemi za poplatek.

Pro rodiny

hrací koutek pro děti a dětské hřiště.

Zábava

různé aktivity, jako např.: nordic walking (včetně holí a doprovodu), horské túry, den zážitků pro rodiny s dětmi a další (na místě, částečně za poplatek).

Další informace

Parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: ne. Lázeňská taxa: cca 1,50 EUR osoba/den, od 16 let, platba na místě. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci. 9.7. - 19.8. sobota/7 nocí.

ALL inclusive

Snídaně formou bufetu, polední snack (teplý nebo studený), odpoledne káva, čaj a zákusek, večeře menu o 3 chodech a salátový bufet. 2x týdně tématický bufet. Nápoje v ceně z nápojového bufetu 10 - 21 h: točené pivo, stolní víno (červené a bílé), limonáda, džusy a stolní voda.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Korutany

 • rozloha: 84 000 km2
 • časový posun: 0 hod.
 • měna: Euro
 • úřední jazyk: němčina
 • Doporučujeme

 • olympijské centrum Innsbruck
 • vyhlídku Pět prstů na Dachsteinu
 • alpskou panoramatickou silnici Grossglocknerstrasse
 • soustavu přehradních jezer v Kaprunu
 • solná města
 • Oblíbená oblast, vhodná pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Teplá jezera (Klopeiner See, Wörther See, Faakersee) ke koupání, křišťálové řeky a zdravé termální prameny. Navštivte lázně Loipersdorf a jejich termální koupele v kraji štýrských vinic nedaleko hranic s Maďarskem. Koupání v jezeře Ossiach, možné výlety do Itálie a Slovinska.

  Salzkammergut

  Klidná, zasněná oblast, jejíž kouzlo oslovilo známé skladatele, malíře a básníky. Hallstatt: vděčí svému založení dolování soli. Když prastaří obyvatelé před 7000 lety začali dolovat bílé zlato, nikdo netušil, že se malé místo stane kmotrem celé epochy lidstva nazvané Halštattská doba (800–400 př. n. l.). Fuschl am See: průzračné jezero, idylické místo s jezerní promenádou. St. Wolfgang: nejkrásnější a nejzajímavější město v Solné Komoře, známé z filmů. V jeskyních možné absolvovat dobrodružnou prohlídku.

  Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour

  Rakousko

  Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

  Hotely Korutany