Hotel Tuxpan

  Kuba, Matanzas, Varadero

2/5

Be Live Experience Tuxpan

    Kuba, Matanzas, Varadero
Číslo zájezdu: 1 464 876
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Poloha: Hotel Tuxpan obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Hotel se nachází cca 4 km od centra města Varadero a cca 30 km od letiště ve Varaderu, letiště v Havaně je vzdálené cca 150 minut jízdy.

Vybavení: Recepce, 3 restaurace, 4 bary, bazény, dětský bazén, dětský klub pro děti ve věku 4-12 let, obchod se suvenýry, diskotéka.

Ubytování: Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, fénem, klimatizací, telefonem, minibarem, trezorem & za poplatek, SAT TV, terasou či balkónem. Jedná se o menší pokoje, při obsazenosti 3 osob je limitován prostor pokoje.

Stravování: All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvění v průběhu dne, neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů v místech a časech určených hotelem.

Pláž: Písečná pláž leží přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma.

Sport a zábava: Posilovna, šlapadla, tenisový kurt, stolní tenis, animační programy, golfové hřiště v těsné blízkosti hotelu.

Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Kuba, přílet do Kubu, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Kuby, let na trase do Prahy (Vídně).

Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety na Kubu jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Základní cena zahrnuje

zpáteční letenku na ostrov Kuba, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK v českém/slovenském jazyce, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, vízum 950 Kč. Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Palma Travel TravelCentrum, IČ: 24830968. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Be Live Experience Tuxpan ****
  • Lokalita dle CK: Varadero
  • Místo dle CK: Kuba - Varadero

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Tuxpan ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 464 876
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

29. nejlepší hotel v destinaci Matanzas

2/ 5 18 recenzí


Roman Žilka březen 2019
V podstatě spokojenost.. Neočekávali jsme žádné zázraky a tak jsme nebyli zklamaní. Služby v hotelu na slušné úrovni, lidé přátelští, mimo hotel od Vás něk... celá recenze


Mgr.Jindřich Dráb a Mgr.Eva Drábová březen 2019
Krásná dovolená na Kubě. Zajištění dovolené bylo perfektní,vše odpovídalo podle itineráře.Hotel Tuxpan byl velmi hezký,příjemný,vyhovující k rekreaci celý ... celá recenze


Eva listopad 2017
Již nikdy. Ubytování - špína, plíseň, opotřebovaný nábytek Stravování - katastrofa, žádný výběr a to co bylo, se nadalo konzumovat ... celá recenze

Kuba

Kuba je stát ležící v Karibiku a zároveň největší ostrov souostroví Velké Antily. Území tvoří kromě hlavního ostrova i tisíce malých ostrovů a ostrůvků. Nejen díky svým přírodním krásám, tropickým lesům, korálovým útesům a atolům je hojně navštěvovanou destinací. Nejvhodnějším obdobím k návštěvě patří zimní měsíce, od května do října je zde období dešťů. Na Kubě panuje tropické počasí s příjemnými průměrnými teplotami okolo 25 ⁰C. Místní prostředí je velmi svérázné. Tropický ráj s pohnutou historií, který se ale postupně otevírá světu. Je to země latinských rytmů, barev, kontrastů, nejlepších doutníků a kvalitního rumu. Hlavním městem je pulzující a historická Havana, největší přímořský ráj je poloostrov Varadero a potápěči je nejvíce vyhledávaný ostrov Cayo Coco.

Nezávazná objednávka

Be Live Experience Tuxpan
    Kuba, Matanzas, Varadero

Původní cena
45 990 Kč/os

Cena
36 290 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 464 876

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
36 290 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
18 000 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
860 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
460 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 500 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 14 dní
0
1 250 Kč