Hotel U Kříže

Česko, Praha a okolí, Praha

Hotel U Kříže: Rekreační pobyt 3 noci

    Česko, Praha a okolí, Praha
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Hotel U Kříže je útulný rodinný hotel na Malé Straně s výbornou lokalitou pod Petřínem (900 m od Karlova Mostu) a osobním a přátelským přístupem k hostům.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v 3 typech pokojů, všechny jsou vybaveny koupelnou, fénem, TV, klimatizací a trezorem.  

Pokoje Standard jsou dvoulůžkové pokoje se stylovým nábytkem a výhledem na Petřín, Pražský hrad nebo do atria. V posledním patře jsou podkrovní.

Pokoje Superior jsou luxusní designové dvoulůžkové pokoje větších rozměrů s velkou manželskou postelí, pracovním prostorem, kávovým koutkem. Přistýlka na vyžádání je možná pouze v některých pokojích.

Pokoje Apartment jsou především dvoupodlažní pokoje rodinného typu s možností ubytování až 4 osob (2-3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti) a jsou situovány do klidného hotelového atria. Pokoje jsou vybaveny varnou konvicí a některé z nich mají také malou kuchyňku. Přistýlka je formou rozkládací sofa (vhodná pro max. 2 děti)

Restaurace a stravování

V ceně pobytu je snídaně formou bufetu. Velkou přidanou hodnotou hotelu jsou dvě restaurace, které jsou dlouhodobě klienty vysoce hodnoceny a vyhledávány. Mimořádným zážitkem je také posezení ve sklípku ze 16.století, ve kterém probíhají řízené degustace vybraných regionálních vín.

Zvířata

Pobyt s pejsky hotel neumožňuje.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat v hotelové garáži s 6 parkovacími místy (nutná rezervace předem). Do hotelové garáže se dá jet pouze výtahem - maximální velikost auta je 4,70 m na délku a na výšku 1,85 m. Automobily větších rozměrů se do garáže nevejdou, ovšem na recepci hostům doporučí další možnosti parkování v okolí. Cena parkovného je 490 Kč/noc. 

Naproti hotelu se nachází tramvajová zastávka. 

 

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x snídaně formou bufetu, internetové připojení, místní poplatek

Základní cena nezahrnuje

  • parkovné

Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.

Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel U Kříže: Rekreační pobyt 3 noci ***
  • Lokalita dle CK: Praha a okolí
  • Místo dle CK: Praha

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 909 747
dnes 7.30–18 h

Nezávazná objednávka

Hotel U Kříže: Rekreační pobyt 3 noci
    Česko, Praha a okolí, Praha

Cena
2 142 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 909 747

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
2 142 Kč
příplatek za využití pokoje 1 osobou
0
4 275 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč