Hotel U Lip

  Česko, Moravskoslezský kraj, Trojanovice

4/5

Hotel U LIP

    Česko, Beskydy a Javorníky, Moravskoslezský kraj, Valašsko, Trojanovice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt se snídaní zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle výběru délky pobytu) vstup do sauny a fitness (pokoje Business), místní poplatek, parkování u hotelu, Wi-fi. Silvestrovský pobyt navíc: slavnostní celovečerní silvestrovský raut, lahev sektu pro každý pár, silvestrovská zábava, hudba a tombola.

Balíček 2

Rekreační pobyt bez stravy zahrnuje ubytování (v počtu dle výběru délky pobytu), vstup do sauny a fitness (pokoje Business), parkování u hotelu, místní poplatek.

Balíček 3

Rekreační pobyt s polopenzí zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle výběru délky pobytu) vstup do sauny a fitness (pokoje Business), místní poplatek, parkování u hotelu, Wi-fi. Silvestrovský pobyt navíc: slavnostní celovečerní silvestrovský raut, lahev sektu pro každý pár, silvestrovská zábava, hudba a tombola.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Rodinný hotel U lip Trojanovice nabízí ubytování v srdci Beskyd. Díky své ideální poloze Vám umožní navštívit všechna atraktivní místa. Přátelská atmosféra, pohodlně vybavené pokoje a domácí kuchyně s krajovými specialitami budou pro Vás zárukou příjemně stráveného času.

POLOHA

v blízkosti lanové dráhy (500 m) na Pustevny. Rozlehlá obec Trojanovice se nachází poblíž města Frenštát pod Radhoštěm.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, jídelna, bar, salónek, venkovní posezení, klubovna s TV, konferenční služby, fitness, infra sauna, masážní křeslo, úschovna kol a lyží, tělocvična, parkování v areálu.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 až 4lůžkové pokoje typu Economy, Standard a Business, větší s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), Wi-Fi (zdarma), TV (Standard), TV-SAT a minibar (Business).

STRAVOVÁNÍ

snídaně, polopenze (snídaně - jednoduchý bufet + menu (míchaná vejce nebo párek nebo šunka/sýr), večeře - jednotné menu - 1 chod). Dětská polopenze - do 10 let věku dítěte.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, golf (Čeladná, Rožnov p. R.), Tarzánie (lanový park), aquapark, značené cesty pro pěší a cykloturistiku, lyžování běžecké a sjezdové (ski areál Pustevny).

Základní cena zahrnuje

  • ubytování se stravou (dle výběru pobytu), vstup do sauny a fitness (pokoje Business), místní poplatek.

Základní cena nezahrnuje

  • dopravu, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel U LIP ***
  • Lokalita dle CK: Beskydy a Valašsko
  • Místo dle CK: Beskydy

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 747 335
dnes 8–18 h

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Moravskoslezský kraj

4/ 5 11 recenzí


Mir červenec 2020
Hotel u lip. Nedoporucuji tento hotel.. vecere otresne u snidane stare pecivo majitel setri kde se da..proste hnus.... celá recenze


Mirka říjen 2019
Nedoporučuji. Rozhodně nedoporučuji! Měli jsme zde akci dlouho rezervovanou dopředu a místo usednutí k hezky prostřenému stolu jsme se přesouval... celá recenze


P.D. srpen 2018
Útulný a klidný rodinný hotel pod Pustevnami. Naprostá spokojenost, klidné prostředí, ideální pro lidi, kteří nemají přehnané nároky a neřeší malichernosti a nehledají na horác... celá recenze

Nezávazná objednávka

Hotel U LIP
    Česko, Beskydy a Javorníky, Moravskoslezský kraj, Valašsko, Trojanovice

Cena
6 930 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 747 335

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 930 Kč
příplatek za psa/kočku - celá ubytovací jednotka
0
770 Kč
příplatek za parkování - celá ubytovací jednotka
0
0 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč