800 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Vardis Olive Garden ***

Popis hotelu

Obecný popis:

Vardis Olive Garden v Georgioupolis na 1 podlažích, nabízí 58 pokojů a v 6 budovách. Nejbližší město je Rethymno (17 km). Další města: Chania (42 km). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici společenská místnost, klimatizace, vstupní hala, recepce a minimarket. Personál tohoto 1 podlažního hotelu mluví italsky, anglicky, německy a francouzsky. Prázdninovou mobilitu vám zjednoduší možnost pronájmu motocyklů a kol. Je k dispozici dětské hřiště. K dispozici je sladkovodní bazén plavecké bazén . U bazénového baru nabízíme osvěžující drinky. U bazénu jsou zdarma k dispozici slunečníky a lehátka. Z hotelu se snadno dostanete ke autobusovým zastávkám. Z hotelu je dostupné turistické informace (12 km). O vaši zábavu se postará hotelová společenská místnost s televizí. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: služku, směnárnu, pokojovou službu, lékařskou péči a službu probuzení. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Recepční hodiny: 08:00 - 00:00.

Stravování:

V hotelu nabízí restauraci. Během dne je také k dispozici bufet. Polopenze: Polopenze zahrnuje snídani a večeři.

Sport a volný čas:

Během rekreace v hotelu Vardis Olive Garden si můžete vychutnat také sluneční louku.

Další informace:

Přijímáme tyto platební metody: American Express, Visa a Euro/Master. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny. Městská/turistická daň se platí na místě.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Kréta