Popis

Popis hotelu Hotel Velika Plaža **

Poloha

přímo u 12 km dlouhé ulcinjské Velike Plaže, cca 4 km od Ulcinje se nachází resort Velika Plaža, v rámci kterého je situován hotel a apartmány. Areál resortu je umístěn v zeleni, v klidné části, s dobrým přístupem na písečnou pláž.

Vybavení

restaurace, terasa, kavárna, plážová restaurace, obchod, WI-FI ZDARMA, parkoviště. Vstup do areálu je střežen kamerovým systémem.

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, se sprchou a WC, WI-FI ZDARMA, balkonem. Hotelové pokoje jsou vybaveny starším nábytkem a nachází se v samostatném pavilonu.

Stravování

polopenze - kontinentální sladká snídaně (máslo, džem, med, pečivo) + slaná snídaně výběr z menu, večeře výběr ze 3 menu.

Pláž

12 km dlouhá písčitá pláž, cca 200 m, sprchy na pláži.

Sport

hřiště pro míčové hry.

Doplňující informace

parkování ZDARMA. Ubytování vhodné pro méně náročnou klientelu.

Slevy

dítě 2-12 let na 3. lůžku - sleva 50 %. Druhé dítě do 7 let bez lůžka s polopenzí - sleva 50 %. Osoba od 12 let 3. lůžku - sleva 20 %.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

18 uživatelů

Pořadí

4. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

6.9.2019 | Topinka
Datum pobytu: září 2019
Vzhledem k tomu, že jsme nebyly nijak náročné, ušlo to, ale znovu bych sem už nejela, pokud se přístup hotelu je klientům nezmění !! 1x a dost !

Nejnovější recenze

2
6.9.2019 | Topinka
Datum pobytu září 2019
2/5 - Horší
Vzhledem k tomu, že jsme nebyly nijak náročné, ušlo to, ale znovu bych sem už nejela, pokud se přístup hotelu je klientům nezmění !! 1x a dost !
1
4.9.2019 | Petra
Datum pobytu srpen 2019
1/5 - Nic moc
Hodně špatný! Tam už nikdy nepojedu.
4
29.7.2019 | Rider
Datum pobytu červenec 2019
4/5 - Skvělé
vzhledem k blízkosti pláže,dobrému počasí jsem spokojen

Černá Hora

Černá Hora je menší nedávno vzniklý stát, který leží u Jaderského moře. Většina území je hornatá s vrcholy přesahujícími i 2 500 metrů nadmořské výšky. Pobřeží dlouhé téměř 300 km je tvořeno písčitými a oblázkovými plážemi, kouzelnými zálivy i mohutnými útesy. Malebnou krajinu dotváří vesničky, historické památky, starobylá města i moderní přímořská letoviska. Krásy Černé Hory jsou podobné těm chorvatským. Velkou výhodou je ale méně rozvinutý turistický ruch a klidnější prostředí. V Černé Hoře je také mnohem více pláží písečných a místní destinace jsou daleko lépe dostupné letecky. Pobřeží Černé Hory je velmi oblíbené pro potápění, plachtění a všechny možné vodní sporty. Přírodní podmínky země jsou velmi vzácné, méně obydlené části Balkánského poloostrova obecně zaručují pozoruhodnou faunu a flóru.