Hotel Verde Montana Wellness & Spa

  Polsko, Dolnoslezsko, Kudowa-Zdrój

Verde Montana SPA & Wellness: Pobyt pro dva - 2 noci

    Polsko, Dolnoslezsko, Kudowa-Zdrój
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Hotel Verde Montana SPA & Wellness **** v Kudově Zdroji patří k největším a nejmodernějším hotelům na Klodzku. Je to ideální místo jak pro relax a odpočinek, tak i pro podnikání nejrůznějších výletů díky cyklotrasám, které se nacházejí v blízkosti hotelu, i díky samotné atraktivní lokalitě Stolových hor.  

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v prostorných pokojích typu superior. Jsou vybaveny lednicí, telefonem, TV/SAT, konvicí, županem, fénem, ručníky.  Rodinné pokoje (jednopokojové nebo dvoupokojové) jsou vhodné pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let. 

Stravování

Hostům slouží příjemná restaurace Flamingo, lobby bar, kde mohou ochutnat nejrůznější koktejly, dřevěná chata v regionálním stylu i posezení s grilem. Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře formou bufetu nebo servírované dle typu pobytu. (nápoje k večeři jsou zpoplatněny).

Sport a zábava

Milovníci aktivního odpočinku jistě ocení Aquapark „Zielona wySPA“ , který byl vybudován v roce 2012 a hosté mají jeho vstup v ceně pobytu. Jedná se o dva bazény, 40m skluzavku, komplex saun, jacuzzi, fitness. Novinkou je také v létě letní bazén s brouzdalištěm pro děti a prostorem s lehátky pro opalování. V hotelovém léčebném a relaxačním centru je kvalitní zázemí pro poskytování nejrůznějších masáží, procedur, kryoterapie atd. Samozřejmostí je u léčebných pobytů také lékařská konzultace a péče.

Pro nejmenší je připraven dětský koutek, kinosál a pro starší děti herní místnost vybavená X-box, psp...

Zvířata

Pobyt se zvířaty není možný.

Parkování

Své vozidlo můžete zaparkovat na monitorovaném parkovišti zdarma.

Okolí

V informační centru v Kudowe Zdroji je možné zakoupit řadu výletů do okolí. Můžete například navštívit Národní Park Stolové Hory, Muzeum lidové kultry v podhůří Sudet Pstrążna nebo kapli lebek w Czermna. V bezprostřední blízkosti je řada kaváren, restaurací a obchůdků se suvenýry. V lázeňském parku a na kolonádě jsou 3 prameny s volně dostupnou minerální léčivou vodou. V okolí najdete také tenisové kurty, značené turistické a cyklistické trasy a akvapark.

Základní cena zahrnuje

  • 2x ubytování, 2x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu od 16:00 do 19:00 hod, při min. 20 osob servírovaná večeře), víno na pokoji, neomezený vstup do vodního centra Zielona wySPA (bazény, gejzíry, sauna, jacuzzi atd.), 5% sleva na kosmetické ošetření, vstup do fitness, parkovné

Základní cena nezahrnuje

  • pobytová taxa ve výši cca 4 Zł/osoba/noc.

Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Verde Montana SPA & Wellness: Pobyt pro dva - 2 noci ****
  • Lokalita dle CK: Dolnoslezsko
  • Místo dle CK: Kudowa Zdroj

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 700 921
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

Verde Montana SPA & Wellness: Pobyt pro dva - 2 noci
    Polsko, Dolnoslezsko, Kudowa-Zdrój

Cena
4 570 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 700 921

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 570 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč