250 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Vila Galé Lagos ****

Popis hotelu

Ideální hotel pro relaxační dovolenou.

Poloha

písečná pláž Meia Praia cca 300 m pouze přes silnici. Centrum města Lagos cca 2 km.

Vybavení

hotel disponuje 287 pokoji a 18 suite. Hostům nabízí recepci, výtahy, internetové připojení (v lobby zdarma), restauraci, a-la-carte restauraci. Ve venkovním areálu naleznete sladkovodní bazén, opalovací terasu a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): vybavené klimatizací, minibarem, trezorem k pronajmutí, internetovým připojením (za poplatek), kabelovou televizí, telefonem, vanou, sprchou, fénem, WC, balkonem. Možnost rezervace pokoje s přímým výhledem na moře pod kódem (1C/2C/3C). Junior suite (2F/3F) s obývací částí jsou prostornější a disponují balkonem s výhledem na moře. Prostornější rodinné pokoje (2E/3E) s terasou jinak stejné vybavení jako 1A/2A/3A.

Stravování

snídaně, polopenze nebo all inclusive formou bufetových stolů. Obědy a večeře možné také jako výběr z menu.

Sport a jiné aktivity

fitness, 2 tenisové kurty.

Wellness

spa centrum "Satsanga", parní lázeň, krytý bazén, sauna, turecká lázeň, vířivka. Za poplatek: kosmetické procedury a různé masáže.

Pro děti

samostatný dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (od 2 do 12 let).

Zábava

večer živá hudba na baru.

All inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů nebo výběr z menu. Nápoje k jídlům. Snacky a zmrzlina od 10:30 do 18:00 h.Odpoledne káva, čaj a zákusky. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje na baru od 10:30 do 23:00 h.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Hotely Algarve