Hotel Vila Galé Nautico

  Portugalsko, Algarve, Armação de Pêra

Vila Galé Nautico

    Portugalsko, Algarve, Armação de Pêra
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Výhody
  • pěkný hotel v klidné lokalitě
  • nedaleko pláže
  • denní a večerní animační program
Popis hotelu

Pěkný hotel v klidné lokalitě. Nedaleko pláže. Denní a večerní animační program.

Poloha

klidná. Centrum s restauracemi a bary cca 600 m. Autobusová zastávka cca 50 m. Golfové hřiště cca 7 km. Letiště cca 45 km.

Pláž

veřejná, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 200 m. Oddělena malou ulicí.

Vybavení

hotel s 233 pokoji na 5 podlažích. Recepce, výtahy, restaurace, bar, obchod se suvenýry, prádelna. V zahradě sladkovodní bazén a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): klimatizace, sat. TV, trezor (za poplatek), fén, vana, WC, balkon.

dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B/A3B): výhled na bazén, jinak stejné vybavení jako A2A.

Stravování

polopenze nebo all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů (v mimosezóně formou a-la-carte). Pivo, víno a nealkoholické nápoje od 10.30 do 23.00 h. Odpoledne zákusky.

Sport/aktivity

zdarma: denní a večerní animační program (pouze v hlavní sezóně). Za poplatek: biliár, půjčovna kol (místní poskytovatel, možnost rezervace na recepci), fitness, jízda na koni (cca 4 km, možnost rezervace na recepci), vodní sporty (v sezóně, na pláži).

Internet

internetový koutek zdarma, WiFi na recepci a na pokojích zdarma.

Wellness

zdarma: krytý bazén, vířivka. Za poplatek: parní lázeň.

Děti

samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětská animace, dětské židličky v restauraci. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Za poplatek a na vyžádání: hlídání dětí. Max. počet osob na pokoji nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Info (letecky)

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Upozornění (letecky)

na pokojích a ve veřejných prostorách hotelu je zákaz kouření.

FlexiFly

na produkty označené kódem YCZE / FLEX a logem FlexiFly se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Vila Galé Nautico ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 240 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 184 689
dnes 7.30–20 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-vila-gale-nautico-algarve-portugalsko-z1184689/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.