240 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Vila Galé Nautico ****

Výhody
  • denní a večerní zábava
  • dětský bazén
  • stravování formou all inclusive

Popis hotelu

Denní a večerní zábava. Dětský bazén. Stravování formou all inclusive.

Poloha

klidná. Centrum s restauracemi a bary cca 600 m. Letiště cca 45 km.

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 200 m. Oddělena malou ulicí.

Vybavení

hotel s 233 pokoji na 5 podlažích. Recepce, výtahy, restaurace, a-la-carte restaurace, kiosek. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, terasa na opalování a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): klimatizace, trezor (za poplatek), TV, fén, vana, WC, balkon.

Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B/A3B): výhled na bazén, jinak jako A2A.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů (v mimosezóně formou a-la-carte). Pivo, víno a nealkoholické nápoje od 10.30 do 23.00 h. Odpoledne zákusky.

Sport/aktivity

zdarma: denní a večerní zábava (pouze v hlavní sezóně). Za poplatek: biliár, půjčovna kol (místní poskytovatel, možnost rezervace na recepci), fitness, jízda na koni (cca 4 km, možnost rezervace na recepci). Golfové hřiště cca 7 km.

Internet

internetový koutek zdarma, WiFi na recepci a na pokojích zdarma.

Wellness

zdarma: krytý bazén, vířivka. Za poplatek: Spa s parní lázní a různými druhy masáží.

Děti

samostatný dětský bazén, miniklub, dětské hřiště, dětské židličky. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Za poplatek a na vyžádání: hlídání dětí. Max. počet osob nesmí být překročen.

Info

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Upozornění

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně. Na pokojích a ve veřejných prostorech hotelu je zakázáno kouření.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Hotely Algarve