Hotel Vile Park Premium

  Slovinsko, Obala in Kras, Portorož

Hotel Vile Park Premium: Rekreační pobyt s polopenzí 3 noci

    Slovinsko, Jadranské pobřeží, Obala in Kras, Portorož
Původní cena
6 100 Kč/os

Cena
4 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 278 542
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel Vile Park Premium

Hotel Vile Park Premium *** se skládá z několika vil. Patří do luxusního hotelového komplexu St. Bernardin, který leží v půli cesty mezi historickými a turisty velmi vyhledávanými městy Portorož a Piran. Komplex byl vystavěn na ruinách klášterního kostela St. Bernardin z 15. století, podle kterého byl pojmenován celý komplex. Oblast, ve které se hotelový komplex nachází, patří mezi nejkrásnější částí slovinského pobřeží. V okolí najdete soukromou pláž, venkovní bazén, park, nákupní ulice s kavárničkami, obchody, zábavné podniky, akvapark Laguna Bernardin a několik kasin.

Mapka rezortu s označením polohy hotelu

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v celkem 66 zrekonstruovaných pokojích Premium v hotelové dependancí Villa Galeja. Pokoje jsou láděné do příjemných levandulových odstínů. Část pokojů Premium má balkon s výhledem na záliv a část je vybavena terasou s výhledem na středomořskou vegetaci

Ke standardní výbavě patří koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, fénem a toaletními potřebami, minibar, trezor, rádo, TV se satelitním přijímačem, telefon s přímou volbou a psací stůl, župan a připojení na internet WiFi. Rodiny s dětmi mohou využít dva propojené dvoulůžkové pokoje. Na pokojích je možnost přistavit přistýlku nebo dětskou postýlku. 

Bazény a wellness centrum

V komplexu najdete wellness centrum, vnitřní relaxační bazén se vzduchovými tryskami, relaxační místností a barem a 3 vnější relaxační bazény otevřené jen během sezóny. Hosté mají volný vstup do vodního parku Laguna Bernardin a na hotelovou pláž, na které jsou betonové a zatravněné plochy ideální pro slunění. Za poplatek je možno využít saunu, solárium nebo si vybrat z bohaté nabídky masáží.

Zázemí pro děti

Pro děti je zde připraven dětský bazén, vodní skluzavky, miniklub a dětské hřiště. V červenci a srpnu je k dispozici také bohatý animační program.

Restaurace

V sousední hotelové budově je restaurace, kde můžete ochutnávat kulinářské speciality středomořské i mezinárodní kuchyně.

Zvířata

Pobyt se zvířetem není možný

Parkování

Parkování je pro hosty u hotelu zdarma. Za parkování v garáži se účtuje poplatek 5 EUR / den

Destinace

Na slovinském pobřeží Jadranu nedaleko chorvatských hranic najdete největší slovinské letovisko a klimatické lázně zvané Portorož. V překladu to znamená Přístav růží. Portorož není jen tradiční letovisko, díky lázním je to celoročně vyhledávaná lokalita. Najdete zde krásně upravené parky, podél pobřeží se vine hlavní třída s řadou hotelů, kaváren a turistickým zázemím. Nohou chybět pochopitelně středomořské taverny, rybí trhy, přístav nebo-li marina. Portoroř je největší a moderní letovisko, takže v halvní sezóně zde život bují pozdě do noci, jsou zde diskotéky, kluby a mnoho kulturních akcí. Památek zde moc nenajdete, ale co určitě stojí za to, je návštěva solných polí, kde se dodnes těží a zpracovává věhlasná sůl. V okolí letoviska je mnoho kilometrů cyklostezek, které vedou směrem k Piranu nebo k Chorvatsku, do přírodní rezervace. Pláze jsou oblázkové kombinované s betonovými plochami. Pláže volně dostupné. V centru je navíc i veřejná plovárna, pláž a  tenisový klub. Zde si dovolenou u Jadranu užijete. 

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x polopenze formou bufetových stolů, volný vstup do vnitřního hotelového bazénu (mimo provoz v červenci a srpnu), volný vstup do vodního parku Termaris, vstup na soukromou hotelovou pláž (od 15.6. do 15.9.), animační programy (červenec, srpen), WIFI, parkování na venkovním parkovišti poblíž hotelu

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu 2,5 € za osobu a den, registrační poplatek 1 € za osobu, poplatek za parkování v garáži 10 € / auto / den
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Vile Park Premium: Rekreační pobyt s polopenzí 3 noci ***
Lokalita dle pořadatele: Slovinsko, Portorož

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 278 542
dnes zavřeno

Slovinsko

Vyhledávaná oblast pro letní i zimní dovolenou. Země sice malá rozlohou, ale o to více rozmanitá, má co nabídnout každému návštěvníkovi. Překrásná příroda, průzračná jezera, majestátní hory, města s bohatou historií a milí hostitelé dávají příslib k nevšedním zážitkům.

Nezávazná objednávka

Hotel Vile Park Premium: Rekreační pobyt s polopenzí 3 noci
    Slovinsko, Jadranské pobřeží, Obala in Kras, Portorož

Původní cena
6 100 Kč/os

Cena
4 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 278 542

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
0
4 990 Kč
1. dospělá osoba na pevném lůžku
0
7 240 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč