50 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Villa Argentina ***

Charakteristika

Villa Argentina leží na klidném vrcholku 'Pocol', necelé 4 km od centra Cortiny d´Ampezzo. Hotel s rodinnou atmosférou je ideálním místem pro klidnou dovolenou.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlky, SPR +WC, fén, TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), trezor, telefon, téměř všechny s balkonem.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 2 let, zdarma.

Stravování

snídaně formou bufetu, večeře servírované výběr z menu. V ceně je vánoční večeře.

Služby

recepce, restaurace, bar, místnost s TV, úschovna kol, terasa, Wi-Fi (zdarma), malé fitness, lyžárna, hotelový skibus (na vyžádání). WELLNESS:sauna a turecké lázně.

Parkování

u hotelu zdarma (do vyčerpání míst), garáž za poplatek 8 €/den/auto.

Vzdálenost od centra

200 m vesnička Pocol, 4 km Cortina d´Ampezzo.

Zvíře

nepovoleno.

Ski informace

Vzdálenost od sjezdovek: 50 m sjezdové tratě Cortina d´Ampezzo - část Tofana. Vzdálenost od běžeckých tratí: 15 km Fiemes - stadion. Vzdálenost od skibusu: 100 m. Lyžařské školy: 4 km Cortina. Půjčovna lyží: v hotelu. Úschovna lyží: v hotelu.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Benátsko