Popis

Popis hotelu Hotel Villa Carmen ***

Popis zájezdu

Villa Carmen je příjemný menší hotel situovaný v Malcesine, takřka přímo u jezera. Hotel nabízí ubytování v hezkých, zrekonstruovaných pokojích s balkónem nebo terasou. Do centra Malcesine dojdete příjemnou procházkou po pobřežní promenádě. K relaxu poslouží venkovní bazén, ale i vlastní pláž u jezera s lehátky a slunečníky. Pro děti je k dispozici hrací koutek. V letních měsících si můžete vychutnat snídani podávanou na venkovní terase s úžasným výhledem na jezero.
Zkrácené pobyty možné!
Vzdálenosti: 50 m pláž, 1500 m centrum Malcesine

Stravování

snídaně - snídaně formou bufetu

Ubytování

hotel *** - Vybavení a služby: terasa s obsluhou a výhledem na jezero, venkovní bazén, vyhřívaný Whirlpool, posilovna, zahrada s lehátky, dětský koutek, knihovna, TV místnost, parkování (zdarma), kola (zdarma, omezený počet), wi-fi internet zdarma.
Ubytování: dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky), koupelna se sprchou /WC, fén, telefon, SAT/TV, trezor, wi-fi (zdarma), každý pokoj má balkon nebo terasu. Na výběr různé kategorie pokojů: pokoj s výhledem na hory (viz ceník), možné připlatit za výhlede na jezero, Superior s výhledem na jezero či velký Family Suite až pro pětičlennou rodinu (na dotaz v CK)

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Benátsko