Popis

Popis hotelu Hotel Villa Chiara B & B **

Popis hotelu

Obecný popis:

Villa Chiara leží 4 km od štěrkopískové pláži. Nejbližší město je Taormina (100 m). Další města: Catania (50 km). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici klimatizace. Personál tohoto 2 podlažního hotelu mluví italsky a anglicky. Prázdninovou mobilitu vám usnadní možnost pronájmu automobilů. Na pláži jsou za poplatek k dispozici slunečníky a lehátka. Z hotelu se snadno dostanete ke na disko, stání taxíků, supermarketům, obchodům, turistické informace a autobusovým zastávkám. Z hotelu je dostupné Etna (50 km), Siracusa (100 m), vlaková zastávka (5 km) a Taormina (100 m).

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí trezor a službu probuzení.

Stravování:

Snídaně je formou kontinentální kuchyne. Večery lze strávit na baru u vstupní haly.

Další informace:

Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny. Městská/turistická daň se platí na místě.

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Sicílie