Hotel Villa Dirce

  Itálie, Lombardie, Limone sul Garda

HOTEL VILLA DIRCE

    Itálie, Italská jezera, Lombardie, Lago di Garda, Limone sul Garda
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha:

LIMONE SUL GARDA - HOTEL VILLA DIRCE ****
Exkluzivní panoramatickou pozici nabízí hotel Villa Dirce, ideální místo pro páry nebo přátele. Hotel leží přibližně 1,5 km od centra a pláže (pohodlně dostupné po cyklostezce a cestě pro pěší), je obklopený středomořskou vegetací, za poplatek možnost dopravy do centra (cca 1,5 EUR jedna cesta).

Vybavení:

Recepce, restaurace, panoramatický bazén se slunečníky a lehátky s terasou, venkovní vířivka (bazén i vířivka v provozu v závislosti na počasí, cca od začátku června do začátku září), parkoviště (omezený počet míst), bar, výtah a WiFi.

Ubytování:

Dvojlůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV-SAT, trezor, klimatizace, terasa nebo balkón s výhledem na jezero. 
Jednolůžkové pokoje za příplatek, na vyžádání.

Stravování:

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu.

Povinné smluvní údaje

V ceně je pouze telefonická asistence z ČR. Na místě se platí pobytová taxa cca 1,50 EUR/os./noc. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

Doprava:

Vlastní.

Delegátské služby:

V ceně je pouze telefonická asistence v češtině/slovenštině z ČR. V hotelu ubytovává hosty pracovník recepce na základě voucheru na ubytování.

Základní cena zahrnuje

Pobyt v hotelu na příslušný počet nocí s vybraným typem stravování, telefonická asistence z ČR.

Pobyt: min. 4 noci v období 18.07. - 21.08., jinak min. 3 noci.

Základní cena nezahrnuje

POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytová taxa: cca 1,50 EUR/os./noc. Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů.

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Campanatour, IČ: 62619012. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL VILLA DIRCE ****
  • Lokalita dle CK: Lombardie
  • Místo dle CK: Limone sul Garda

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Villa Dirce ***

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 641 107
dnes 7.30–20 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

HOTEL VILLA DIRCE
    Itálie, Italská jezera, Lombardie, Lago di Garda, Limone sul Garda

Cena
18 380 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 641 107

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
18 380 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč