500 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Villa Emma ***

Charakteristika

příjemný hotel s rodinnou tradicí leží jen pár set metrů od sjezdových tratí Madonna di Campiglio.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 2 let, za poplatek 10 €/den.

Stravování

snídaně formou švédského stolu, odpolední sladká svačina (15:30 - 18:00), večeře servírované, salátový bufet, dezert.

Služby

recepce, restaurace, bar, Wi-Fi (zdarma), taverna, lyžárna, výtah. Wellness: sauna, turecké lázně, vířivka, relaxační koutek. Otevřeno 14:30 19:00, vstup dovolene osobám starším 15 let.

Parkování

u hotelu (zdarma, do vyčerpání míst), garáž na vyžádání, za poplatek 10 €/den.

Vzdálenost od centra

900 m Madonna di Campiglio.

Zvíře

povoleno malé, na vyžádání, za poplatek 8 €/den.

Ski informace

Vzdálenost od sjezdovek: 500 m kabinová lanovka Express Spinale, sjezdové tratě Madonna di Campiglio - Pinzolo. Vzdálenost od běžeckých tratí: 5 km lokalita Campo Carlo Magno. Vzdálenost od skibusu: 20 m. Lyžařské školy: 500 m. Půjčovna lyží: 500 m Madonna di Campiglio. Úschovna lyží: v hotelu.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Trentino - Alto Adige