Hotel Vincci Malaga

  Španělsko, Andalusie, Málaga

Vincci Malaga

    Španělsko, Costa del Sol, Málaga
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis hotelu

Obecný popis:

Vítejte v hotelu Vincci Malaga v oblasti Malaga. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici vstupní hala, 2 výtahy a recepce. Personál tohoto 6 podlažního hotelu mluví anglicky, francouzsky a španělsky. Pro hosty, kteří chtějí být mobilní, lze sjednat vypůjčení automobilu. Z hotelu je dostupné obchodům (3 km), Catedral Malaga (3 km), Alcazaba De Malaga (3 km), disko (500 m), letiště AGP (10 km) a Alhambra Granada (130 km). Z hotelu se snadno dostanete ke kinu, autobusovým zastávkám a k barům a restauracím. Vozidla lze zaparkovat na garáži.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí žehlení, pokojovou službu, služby prádelny, službu probuzení a trezor. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí služby hlídání dětí, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

V hotelu nabízí restauraci. Večery lze strávit na baru u vstupní haly.

Další informace:

Přijímáme tyto platební metody: EC, Euro/Master, Visa, Diners Club a American Express. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 201 110
dnes 7.30–20 h

Costa del Sol

Pobřeží Costa del Sol, v překladu „Slunečné pobřeží“, je právem nejnavštěvovanějším místem Andalusie. Je dlouhé 300 km a táhne se od jižních svahů Sierra Nevada až po Gibraltar. Díky 300 slunečným dnům v roce a skoro žádným srážkám a dlouhým písečným plážím s průzračnou vodou a pozvolným vstupem do moře, je oblíbenou destinací u tisíců návštěvníků. Milovníci přírody a historie ocení okolní nádhernou krajinu a mnoho historických míst. V Andalusii, která byla několik staletí pod nadvládou severoafrických Maurů, došlo k ojedinělé symbióze dvou kultur a způsobů života, která zejména v podobě četných stavitelských památek přetrvává dodnes. V andaluském vnitrozemí jsou tři klenoty, na něž byste si rozhodně měli udělat čas. Prvním je Maurský palácový komplex Alhambra v Granadě, který je označován za vrcholné dílo maurského stavitelství. Dále je tu Sevilla, která je pokládána za nejpozoruhodnější z oněch tří míst. Je kolébkou býčích zápasů a tamní aréna patří k největším ve Španělsku. Třetí z andaluských klenotů je od moře nejvíce vzdálená, venkovská a opomíjená Córdoba. Největší atrakcí Córdoby je mešita, která bývala ve svých dobách největší v islámském světě. Ale není to jen historie, která láká. Výborná kuchyně, přátelské místní obyvatelstvo, teplé moře, to vše vybízí ke strávení kvalitní dovolené. Velký počet modrých vlajek udělených Evropskou unií je jasnou zárukou té nejvyšší kvality místních pláží, které se pyšní svou čistotou, kvalitou nabízených služeb a zařízením. Mezi nejvýznamnější letoviska Costa Del Sol patří města Malaga, Torremolinos, Benalmádena nebo Fuengirola, která naleznete i v naší nabídce. Tato oblast je také oblíbenou golfovou destinací. Díky vhodnému podnebí se zde dá hrát golf po celý rok a nachází se zde rozsáhlá síť golfových klubů a hřišť. Costa del Sol je tak trochu jiné Španělsko a rozhodně stojí za to ho prozkoumat.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.