Hotel Vinnci Eden Star

  Tunisko, Zarzis

4/5

Eden Star

    Tunisko, Zarzis
Tento hotel není aktuálně v nabídce
All Inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne 11.30–15.30 hod. (sendviče, pizza, hranolky), odpolední káva/čaj a zákusek, neomezená konzumace vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů, turecká káva, mátový čaj a jiné nápoje v maurské kavárně 14.00–23.00 hod. Plážové osušky oproti vratné záloze.
* uvedené časy jsou orientační

Názor CK

Vhodný tip na klidnější a příjemnou dovolenou s kvalitními službami. V okolí hotelů najdete obchůdky i kavárny, pláž vybízí k dlouhým procházkám. Tento hotel tvoří již spoustu let součást naší nabídky, spokojení klienti se na Zarzis a do Eden Staru rádi vracejí.

Internet

WiFi je v recepci za poplatek.

Poloha hotelu

kvalitní hotel je situován u krásné dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, vzdálen asi 10 km od centra Zarzisu, asi 50 km od letiště na Djerbě a 20 km od turistické části Djerby. Doprava do centra Zarzisu nebo Djerby je možná taxi nebo sběrným taxi (louage).

Povinné příplatky

pobytová taxa 3 TND za osobu/noc splatná v den příjezdu na recepci hotelu. Pobytovou taxu hradí osoby starší 12 let včetně. Taxa se hradí max. za 7 nocí.

Pro děti

dětský bazén, dětský hotelový klub a koutek pro děti, dětská postýlka zdarma.

Služby za poplatek

trezor, minibar, kadeřnictví, internet/WiFi, kúry a procedury v thalasso centru, vodní skútr, katamarán, vodní dýmka v maurské kavárně.

Stravování

all inclusive

Ubytování

hotel disponuje celkem 258 pokoji. Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, vysoušečem vlasů, SAT/TV, balkonem nebo terasou. Pokoje stranou k moři jsou za příplatek. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky, dítě do dvou let věku se nezapočítává do obsazenosti pokoje.

Vybavení hotelu

hotel tvoří hlavní hotelová budova a 2 křídla směřující k pláži (3patrová s výtahy). V hotelu je velká recepce se směnárnou, internetový koutek/WiFi, minimarket, konferenční sál, hlavní restaurace, hlavní bar, restaurace a la carte, stylová maurská kavárna, snack bar/ barbecue a pizzerie, bar u bazénu, snack bar u pláže, thalasso centrum, estetické centrum, venkovní bazén pro dospělé, dětský bazén, vnitřní bazén s mořskou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, plážové osušky (oproti vratné záloze), denní i večerní animační programy, vodní sporty na pláži.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Vinnci Eden Star ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 619 700
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Zarzis

4/ 5 17 recenzí


anonymní cestovatel srpen 2019
Příjemná dovolená. Jeli jsme na hotel, který jsme již navštívili v minulosti kdy patřil pod resort Vinnci. Ač úroveň šla dolů, protože jsme srovnáva... celá recenze


Kateřina Svobodová květen 2018
Krásná dovolená. Stálo to za to! Je to bezvadnej hotel, s kvalitním personálem, výborným jídlem, krásnou pláží. Večerní program pro děti, přes den ... celá recenze


Smetanová Eva červen 2016
Nejhezčí naše dovolená. Každý rok jezdíme na dovolenou k moři,tak můžeme srovnávat.Tuto destinaci mi doporučila kamarádka a já jsem jí za to vděčná.Hotel ... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-eden-star-zarzis-tunisko-z1619700/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.