900 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Wildauerhof ****

Vaše výhody

Útulný hotel opředený tradicemi a kvalitními službami. WiFi zdarma.

Poloha

klidná. Centrum cca 2,3 km.

Vybavení

45 pokojů, jídelna, restaurace, kavárna, hotelový bar, výtah, velká sluneční terasa, kavárna s výhledem na zahradu, louka s lehátky.

Dvoulůžkové pokoje 'Miesberg' (A2J/A3J/A4J): cca 26 m2, přistýlka, balkon.

Jednolůžkové pokoje (A1A): cca 16 m2, některé pokoje s balkonem.

Dvoulůžkové pokoje (C2T/C3T/C4T): cca 21 m2, balkon.

Dvoulůžkové pokoje (A2L/A3L): cca 22 m2, přistýlka, balkon.

Joker pokoje (C2S/C3S/C4S): výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.

Ubytování

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, kosmetickým zrcátkem, županem (pro dospělé), kab. TV, rádiem, telefonem a trezorem.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. 15.00–16.30 h. bufet s koláči. K večeři menu o 4 chodech (1 vegetariánské menu) se salátovým bufetem a nabídkou sýrů. 1x týdně tematický večer.

Sport/aktivity

zdarma: fitness, stolní tenis, túry, procházky s lucernami, plavecké soutěže. Za poplatek: e-kola.

Internet

WiFi zdarma.

Wellness

zdarma: krytý bazén (12 x 6 m), sauna, bylinná sauna, infračervená kabina, relaxační prostor, parní lázeň. Za poplatek: masáže.

Děti

dětská herna a dětské hřiště s trampolínou, fotbalem a basketbalem. Dětská postýlka do 2 let zdarma.

Další výhody

zdarma regionální karta Bäder-Card nabízející vstup na promenádu k jezeru Walchsee a Walchsee Ostufer, vstup do dobrodružného bezénu Kössen a bazénu Reit im Winkel. Od června do září turistický autobus do Kaiserwinkel a k jezeru, zastávka cca 500 m. Nabíjecí stanice pro elektro-auta.

Info (vlastní dopravou)

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 12 €/den; lázeňská taxa: cca 1,90 €/den/os. od 15 let; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Tyrolsko