Hotel Zagreb

  Chorvatsko, Kvarner, Karlobag

3/5

Hotel Zagreb - polopenze

    Chorvatsko, Kvarner, Karlobag
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Příjemný komplex hotel a jeho depandance leží přímo u moře.

Přehled

dítě zdarma klimatizace lednička

Stručná poloha

přímo u pláže 300 m od centra

Poloha

Komplex se nachází asi 300 od centra městečka, v bezprostřední blízkosti pláže. Pláž je betonová s uměle vytvořeným bazénem přímo v moři. V okolí jsou i pláže oblázkové.

Vybavení

Recepce, klimatizovaná restaurace, lobby bar, směnárna, WiFi zdarma, vnitřní bazén a venkovní bazén s barem, wellness, sauna, minigolf, herní sál s kulečníkovými stoly, stolní hokej a fotbal, tenisové kurty, hřiště pro míčové hry a vodní sporty na pláži. Parkování za poplatek 4 EUR/auto/den.

Vybavení pokoje

2lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, sociální zařízení, TV, klimatizace, lednička a balkon na mořskou stranu. Možnost ubytování i v pokojích superior, které jsou prostornější.

Stravování

Polopenze formou bufetu vč. nápojů u večeře (pivo, víno , nelko, alkoholické nápoje místní výroby).

Základní cena zahrnuje

Autobusová doprava

7 nocí s polopenzí, služby delegáta.

Vlastní doprava

7 nocí s polopnezí, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Autobusová doprava

Pobytová taxa - 1,40 EUR/dospělá osoba/den, 0,70 EUR/dítě 12-17,99 let/den, dítě do 11,99 let pobytovou taxu neplatí.

Komplexní pojištění.

Vlastní doprava

Pobytová taxa - 1,40 EUR/dospělá osoba/den, 0,70 EUR/dítě 12-17,99 let/den, dítě do 11,99 let pobytovou taxu neplatí.

Komplexní pojištění, autobusová doprava.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Zagreb - polopenze **
Lokalita dle pořadatele: Kvarner, Karlobag

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Zagreb ***
Typ pláže: skalnatá, oblázková, betonová plata
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 295 924
dnes 8–18 h

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Kvarner

3/ 5 30 recenzí


Bob září 2022
Už nikdy. Hotel z venku vypadá hezky velké parkoviště,ale po ubytování nastal šok.... celá recenze


Mopagi září 2022
Iveta. Už tady opravdu nikdy nepřijedeme... celá recenze


Veronika červenec 2022
Nikdy víc. Věřím, že před 20 lety to mohl být fajn hotel a byl by, pokud by se do něj trošku investovalo a měli by schopný personál.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel Zagreb - polopenze
    Chorvatsko, Kvarner, Karlobag

Cena
8 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 295 924

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
8 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
412,5 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
255 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
202,5 Kč