Hotel Zagreb

  Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica

4/5

Hotel Zagreb

    Chorvatsko, Crikvenica, Kvarner, Crikvenica
Číslo zájezdu: 1 648 561
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Tipy

- dítě do 6 let ZDARMA, druhé dítě do 6 let sleva 50%- blízko ČR- blízko pláže i centra

Obecný popis

Hotel Zagreb se nachází na promenádě, obklopen mnoha malými obchody, butiky, kavárnami, zmrzlinou a restauracemi.

Poloha

hotel rodinného typu je umístěn v blízkosti centra města Crikvenica, na začátku velké městské pláže.

Vybavení

restaurace je klimatizovaná, aperitiv bar, pizzerie, plážová restaurace, trezor, TV místnost, terasa, dětské hřiště. Wi-Fi k dispozici na recepci.

Ubytování

DBL Standart - 2lůžkový pokoj se sprchou a wc, typ Standart,DBL (+1) BM Superior - 2lůžkový pokoj se sprchou a wc s možností přistýlky, balkon s orientací na mořskou stranu, typ Superior, SGL Standart - 1lůžkový pokoj se sprchou a wc, typ Standart.Všechny pokoje vybaveny sprchou a WC, telefonem, pokoje s balkonem s orientací na mořskou stranu jsou vybaveny SAT TV.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou švédských stolů. U večeře nápoj v ceně (voda nebo víno nebo pivo nebo nealko).

Doplňující informace

- dětská postýlka: ano, na vyžádání, cena 5 Eur/den
- domácí zvíře: povoleno (za poplatek)
- parkování: u hotelu (za poplatek cca 7 EUR/auto/den, limitovaný počet míst)

Sport a zábava

v blízkosti hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, vodní sporty dle místní nabídky.

Pláž

oblázkovo-písčitá, městská placená pláž cca 50 m, přístup na pláž přes místní komunikaci.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky na místě

pobytová taxa zahrnuta v ceně.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Za sluncem, IČ: 42869650. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Zagreb **
  • Lokalita dle CK: Kvarner
  • Místo dle CK: Crikvenica

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Zagreb **
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 648 561
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Kvarner

4/ 5 2 recenzí


Křenkovi červen 2017
Celková spokojenost. asi pojedem i příští rok,ale vlastní dopravou.Hotel starší,ale čistý,nachází se na dobrém místě.... celá recenze


Vladan červenec 2015
Hodnocení. ubytování neodpovídalo našim požadavkům protože jsme dostali pokoj v prv. patře kde nebyl výhled na moře ale do korun stromů ,přes... celá recenze

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel Zagreb
    Chorvatsko, Crikvenica, Kvarner, Crikvenica

Původní cena
12 348 Kč/os

Cena
10 496 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 648 561

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
10 496 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč