12000 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Zanker ****

Výhody
 • rozsáhlá nabídka volnočasových aktivit
 • wellness s krytým bazénem
Popis hotelu

Rozsáhlá nabídka volnočasových aktivit. Wellness s krytým bazénem.

Poloha

centrální, ve městě Döbriach. Millstartter See cca 100 m, obchody, restaurace a bary cca 900 m.

Vybavení

hotel má 50 pokojů, 2 salonky, restauraci, bar, kavárnu, terasu, výtah a velkou zahradu s trávníkem, lehátky a slunečníky.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): cca 22 m2, se sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, rádiem, trezorem a balkonem. Jednolůžkové pokoje (A1A): vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): cca 27 m2, možnost přistýlky, jinak vybavení jako A2A.

Stravování

all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy. V neděli šampaňské. Od 16.00 h. odpolední svačina s kávou, čajem a koláči. K večeři menu o 4 chodech se salátovým bufetem, tematické večeře nebo formou bufetových stolů. 1x týdně galavečeře. Nealkoholické nápoje, pivo a domácí víno (8.00-23.30 h.). Pálenky, míchané nápoje, Bacardi, brandy a whisky. Dětské menu.

Sport/aktivity

zdarma: pěší turistika, golf, nordic walking, rafting, canyonning, stolní tenis, 1x týdně výlet s průvodcem. Za poplatek: půjčovna elektrokol, tenis, minigolf, rybaření, plachtění, vodní lyžování, windsurfing, půjčovna loděk a 18-ti jamkové golfové hřiště.

Internet

WiFi ve společných prostorách zdarma.

Wellness

zdarma: krytý bazén (5 x 10 m), sauna a parní lázeň. Za poplatek: kosmetické procedury, masáže a solárium (cca 8 €/10 min.).

Děti

dětské hřiště a herna. Vybavení pro děti a hlídání dětí za poplatek (cca 10 €/hodina).

Další výhody

zdarma vstup na veřejnou pláž a welcome drink.

Info

parkování: zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 2,20 €/den od 16 let; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 24.6.-18.8. denně/4 noci.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 5% sleva při rezervaci do 31.3.2017

Dětská sleva

A1A: 1 dosp. + 1 dítě (2–4,99 let) 100%, (5–11,99 let) 80%, (12-15,99 let) 50% na přistýlce. A3A: 2 dosp. + 1 dítě (2–4,99 let) 100%, (5–11,99 let) 80%, (12-15,99 let) 50%, (od 16 let) 30% na přistýlce. A3C/A4C: 2 dosp. + 1–2 děti (2–4,99 let) 100%, (5–11,99 let) 80%, (12-15,99 let) 50%, (od 16 let) 30% na přistýlce.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Korutany

 • rozloha: 84 000 km2
 • časový posun: 0 hod.
 • měna: Euro
 • úřední jazyk: němčina
 • Doporučujeme

 • olympijské centrum Innsbruck
 • vyhlídku Pět prstů na Dachsteinu
 • alpskou panoramatickou silnici Grossglocknerstrasse
 • soustavu přehradních jezer v Kaprunu
 • solná města
 • Oblíbená oblast, vhodná pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Teplá jezera (Klopeiner See, Wörther See, Faakersee) ke koupání, křišťálové řeky a zdravé termální prameny. Navštivte lázně Loipersdorf a jejich termální koupele v kraji štýrských vinic nedaleko hranic s Maďarskem. Koupání v jezeře Ossiach, možné výlety do Itálie a Slovinska.

  Salzkammergut

  Klidná, zasněná oblast, jejíž kouzlo oslovilo známé skladatele, malíře a básníky. Hallstatt: vděčí svému založení dolování soli. Když prastaří obyvatelé před 7000 lety začali dolovat bílé zlato, nikdo netušil, že se malé místo stane kmotrem celé epochy lidstva nazvané Halštattská doba (800–400 př. n. l.). Fuschl am See: průzračné jezero, idylické místo s jezerní promenádou. St. Wolfgang: nejkrásnější a nejzajímavější město v Solné Komoře, známé z filmů. V jeskyních možné absolvovat dobrodružnou prohlídku.

  Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour

  Rakousko

  Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

  Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

  Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour

  Hotely Korutany