12000 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Zanker ****

Výhody
 • rozsáhlá nabídka volnočasových aktivit
 • wellness s krytým bazénem
Popis hotelu

Rozsáhlá nabídka volnočasových aktivit. Wellness s krytým bazénem.

Poloha

centrální, ve městě Döbriach. Millstartter See cca 100 m, obchody, restaurace a bary cca 900 m.

Vybavení

hotel má 50 pokojů, 2 salonky, restauraci, bar, kavárnu, terasu, výtah. Velká zahrada (cca 7000 m2) s trávníkem, lehátky a slunečníky.

Ubytování

pohodlné pokoje s vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV a integrovaným rádiem, trezorem a balkonem.

Jednolůžkové pokoje (A1A): lze obsadit dospělou osobou a dítětem do 15 let.

Dvoulůžkové pokoje Romantik (A2A/A3A): cca 22 m2, manželská postel s přistýlkou.

Rodinné pokoje Mirnockquelle (A2C/A3C/A4C): cca 27 m2, manželská postel s přistýlkou nebo rozkládací pohovkou.

Stravování

all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy. V neděli šampaňské. Od 16.00 h. odpolední svačina s kávou, čajem a koláči. K večeři menu o 4 chodech se salátovým bufetem, tematické večeře nebo formou bufetových stolů. 1x týdně galavečeře. Nealkoholické nápoje, pivo a domácí víno (8.00-23.30 h.). Pálenky, míchané nápoje, Bacardi, brandy a whisky. Dětské menu.

Sport/aktivity

zdarma: pěší turistika, golf, nordic walking, rafting, canyonning, stolní tenis, 1x týdně výlet s průvodcem. Za poplatek: půjčovna elektrokol, tenis, minigolf, rybaření, plachtění, vodní lyžování, windsurfing, půjčovna loděk a 18-ti jamkové golfové hřiště.

Internet

WiFi ve společných prostorách zdarma.

Wellness

zdarma: krytý bazén (5 x 10 m), sauna a parní lázeň. Za poplatek: kosmetické procedury, masáže a solárium (cca 8 €/10 min.).

Děti

dětské hřiště a herna. Vybavení pro děti a hlídání dětí za poplatek (cca 15 €/hodina).

Další výhody

zdarma vstup na veřejnou pláž.

Info (vlastní dopravou)

parkování: zdarma; domácí zvíře: malý pes (max. 50 cm v kohoutku), max. 1 pes na pokoj; lázeňská taxa: cca 2,20 €/den od 16 let; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 22.6.-16.8. denně/4 noci.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Korutany

 • rozloha: 84 000 km2
 • časový posun: 0 hod.
 • měna: Euro
 • úřední jazyk: němčina
 • Doporučujeme

 • olympijské centrum Innsbruck
 • vyhlídku Pět prstů na Dachsteinu
 • alpskou panoramatickou silnici Grossglocknerstrasse
 • soustavu přehradních jezer v Kaprunu
 • solná města
 • Oblíbená oblast, vhodná pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Teplá jezera (Klopeiner See, Wörther See, Faakersee) ke koupání, křišťálové řeky a zdravé termální prameny. Navštivte lázně Loipersdorf a jejich termální koupele v kraji štýrských vinic nedaleko hranic s Maďarskem. Koupání v jezeře Ossiach, možné výlety do Itálie a Slovinska.

  Salzkammergut

  Klidná, zasněná oblast, jejíž kouzlo oslovilo známé skladatele, malíře a básníky. Hallstatt: vděčí svému založení dolování soli. Když prastaří obyvatelé před 7000 lety začali dolovat bílé zlato, nikdo netušil, že se malé místo stane kmotrem celé epochy lidstva nazvané Halštattská doba (800–400 př. n. l.). Fuschl am See: průzračné jezero, idylické místo s jezerní promenádou. St. Wolfgang: nejkrásnější a nejzajímavější město v Solné Komoře, známé z filmů. V jeskyních možné absolvovat dobrodružnou prohlídku.

  Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour

  Rakousko

  Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

  Hotely Korutany