Popis

Popis hotelu Hotel Zistelberghof ***

Umístění a vzdálenosti

Centrum: Werfenweng 1 km, Veřejný krytý bazén: Golling 15 km, Obchod s potravinami: Werfenweng 1 km, Nakupování: Werfenweng 1 km, Vlakové nádraží: Bischofshofen 12 km, Letiště: Jezero: koupaliště Jezero Wengsee s obřím skluzavkou a plážovým volejbalovým hřištěm 1,5 km, Lyžařský vlek: Ikarusská lanovka na Bischlinghöhe Werfenweng 3 km, cca 1 km od lyžařského muzea Werfenweng.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka k dispozici jako přistýlka ve všech typech pokojů, Sprcha / WC, balkón / terasa: některé s balkonem, Rádio, SAT TV, WLAN: zdarma, některé pokoje bezbariérové.

Typy pokojů, apartmánů

2-4 lůžka sprcha / WC, ~ 25 m2, 1 lůžko Sprcha / WC, 18 m2, 2 lůžka Sprcha / WC, 25 m2.

Zahrnuto do oblasti fitness a wellness

Sauna; Vířivka, Otevírací doba: na vyžádání.

Fitness a wellness služby na místě

Solárium: ceny zveřejněné místně.

Stravování zahrnuto

Polopenze, Snídaně formou bufetu: rozsáhlá s regionální produkcí, večeře (3 kurzy): s výběrem.

Zahrnuté aktivity

Stolní tenis, Stolní fotbal, Fotbal, Basketbal, Volejbal.

Děti

Dětská postýlka; Dětské hřiště.

Domácí mazlíčci

Euro 10, - za den splatné na místě bez jídla.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Salcbursko