Hotel Zlatá Hvězda

  Česko, Jihočeský kraj, Třeboň

2/5

Zlatá Hvězda: Wellness pobyt s konopím 3 noci

    Česko, Jihočeské rybníky, Jihočeský kraj, Třeboň
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Renesanční hotel Zlatá hvězda se nachází na náměstí v centru města Třeboň. Přímo v historickém srdci města tak nabízí ubytování, stravování, wellness pobyty i konferenční služby. Vše v domácím prostředí a zároveň na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v moderně a pohodlně zařízených pokojích, každý je dispozičně unikátní. Všechny pokoje jsou nekuřácké, mají vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem), vysoušeč vlasů, telefon s možností přímé volby, Wi-Fi připojení na internet, TV se satelitním příjmem, trezor, minibar. U dvoulůžkových pokojů je možné si zvolit pokoj s manželskou postelí nebo s oddělenými lůžky. V některých pokojích je možnost přistýlky. Děti do 3 let mají ubytování zdarma. K dispozici jsou dětské postýlky. Pokoje typu superior (za příplatek) jsou s výhledem na Masarykovo nebo Žižkovo náměstí. Pokoje typu deluxe jsou prostornější, mají nadstandardní vybavení. Apartmány se skládají ze dvou pokojů (ložnice s manželskou postelí a dvěma dalšími lůžky v dalším pokoji).

Stravování

V přízemí se nachází elegantní restaurace, která reprezentuje bohatý výběr excelentních jídel české i světové kuchyně, skvělá vína, nevtíravou hudbu i vynikající servis personálu. Dále je zde lobby bar, otevřený 24 hodin denně a letní zahrádka s výhledem na třeboňské náměstí. V ceně pobytů jsou zahrnuty snídaně poskytovány v hotelové restauraci, v případě balíčků polopenze.

Wellness

Moderní hotelové wellness centrum nabízí svým hostům wellness služby a procedury, které jsou v rámci pobytů, případně si je klienti mohou zakoupit na místě. Velmi oblíbené jsou konopné procedury a dále je k dispozici také whirlpool, suchá i infra sauna. Po předchozí rezervaci mohou hosté využít bazén v Bertiných lázních vzdálených cca 5 minut chůze od hotelu.

Parkování

Své vozidlo můžete zaparkovat na parkovišti 200 m od hotelu za poplatek 150 Kč/noc.

Základní cena zahrnuje

3x ubytování, 3x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběrem z pokrmů s konopím), 1x víno Kerner s přídavkem konopí, 1x Konopné uvolnění (120 min.) - konopná koupel, peeling, celotělová masáž konopným olejem, Wi-Fi připojení

Základní cena nezahrnuje

místní poplatek ve výši 15 Kč/osoba/den, parkovné
doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu za zvýhodněnou cenu viz níže Slevy a příplatky

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Zlatá Hvězda: Wellness pobyt s konopím 3 noci ****
  • Lokalita dle CK: Jižní Čechy
  • Místo dle CK: Třeboň

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 496 281
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

23. nejlepší hotel v destinaci Jihočeský kraj

2/ 5 7 recenzí


Siluš červenec 2020
Ubytování. Spokojenost tak za tři. ... celá recenze


Bláža červen 2018
Hotel Zlatá hvězda. Velmi příjemná dovolená,doplněná perfektními službami a přístupem zaměstnanců.... celá recenze


Ivan červen 2018
Hotel Zlatá Hvězda. Problém jen s parkováním.... celá recenze

Nezávazná objednávka

Zlatá Hvězda: Wellness pobyt s konopím 3 noci
    Česko, Jihočeské rybníky, Jihočeský kraj, Třeboň

Cena
5 290 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 496 281

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 290 Kč
povinný příplatek za pokoj superior
1
340 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč