Hotel Zora

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Primošten

5/5

hotel ZORA

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Primošten
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: na poloostrově Raduča, v borovém háji, 800 m od centra města.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 50 m, oblázková.
BAZÉN: vnitřní nebo venkovní bazén s mořskou vodou (teplota 26 °C) o rozloze 150 m2 (kupole bazénu je pohyblivá, tudíž může být zavřený nebo otevřený).
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet.
KLIMATIZACE: ano.
INTERNET: Wi-Fi zdarma.
PARKOVÁNÍ: za příplatek cca 105 Kč/den v termínu do 31.5 a od 31.10.2020 dále, v ostatních termínech 150 Kč/den. .
POPIS: restaurace, terasa, aperitiv bar, plážový bar, piano bar, kongresové centrum, wellness, sauna, masáž, fitness, obchod se suvenýry, minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, možnost pronájmu sportovních rekvizit, škola potápění, plážový volejbal.
POZNÁMKY: V sezóně hudba na terase, animační program pro děti i dospělé.

Poznámka

SLEVY: Dítě do 7 let na přistýlce ZDARMA. Dítě od 7 do 12 let na přistýlce ZDARMA (platí pouze paušál). Děti do 12 let na základním lůžku 30%. Dospělá osoba na přistýlce 10%.

Základní cena zahrnuje

  • CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/NÁSTUPY V HOTELU KAŽDÝ DEN

Základní cena nezahrnuje

  • PŘÍPLATKY: Oběd 360 Kč/osoba/den. Paušál pro děti od 7 let do 12 let na přistýlce 360 Kč/den. Dětská postýlka 180 Kč/den. Při pobytu kratším než min. počet nocí 20%. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: RELAX ADRIATIC, s.r.o., IČ 26890267.
Název hotelu dle pořadatele: hotel ZORA ***
Lokalita dle pořadatele: Severní Dalmácie, Primošten

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Zora ***
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 059 363
dnes 8–18 h

Hodnocení

15. nejlepší hotel v destinaci Severní Dalmácie

5/ 5 3 recenzí


Breňová září 2019
Primošten, hotel Zora. Skvělé!... celá recenze


Mirek z Brna srpen 2019
Dovolená Primošten. Ubytovací zařízení hotelu Zora je rozděleno na hotel a pavilony. Moje recenze se týká pavilonů, které jsou ve vzdálenosti cca 100 ... celá recenze


rici červenec 2019
Dovolená. Dle mého názoru jedna z nejlepších dovolených v Chorvatsku. Ubytování dobré, krásná pláž. Co mne ovšem překvapilo bylo zpoplatně... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

hotel ZORA
    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Primošten

Cena
18 230 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 059 363

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
18 230 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
1 440 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč