Hotel Zorna Plava Laguna

  Chorvatsko, Istrie, Zelena Laguna

4/5

HOTEL ZORNA PLAVA LAGUNA

    Chorvatsko, Istrie, Poreč, Zelena Laguna
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: v TK Zelená Laguna, 5 km od Poreče.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 50 m, oblázková, skalnatá, částečně betonová.
BAZÉN: venkovní bazén se sladkou vodou o rozloze 136 m2.
SLUŽBY: ALL INCLUSIVE
KLIMATIZACE: společné prostory a pokoje.
INTERNET: Wi -Fi zdarma.
PARKOVÁNÍ: za poplatek cca 30 Kč/den.
POPIS: restaurace, aperitiv bar, TV místnost, společenský sál.
POZNÁMKY: hosté hotelu musí nosit ALL INCLUSIVE náramky. V pokojích s francouzskou postelí není možná přistýlka.

Pláž a plážový servis
Poznámka

SLEVY: První dítě do 14 let na přistýlce ZDARMA. Druhé dítě do 5 let bez lůžka ZDARMA. Druhé dítě od 5 do 12 let bez lůžka 50%. Dítě do 7 let na základním lůžku 50%. Dítě od 7 do 14 let na základním lůžku 30%. Dospělá osoba na přistýlce 20%.

Základní cena zahrnuje

  • CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/NÁSTUPY V HOTELU KAŽDÝ DEN

Základní cena nezahrnuje

  • PŘÍPLATKY: Dětská postýlka na vyžádání, platba na místě. Při pobytu kratším než min. počet nocí 20% (na vyžádání). Parkování cca 30 Kč/den - platba na místě. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: RELAX ADRIATIC, s.r.o., IČ 26890267.
Název hotelu dle pořadatele: HOTEL ZORNA PLAVA LAGUNA ***
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Poreč

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Zorna Plava Laguna ***
Typ pláže: oblázková, kamenitá, molo
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 059 382
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 7 recenzí


Effii červenec 2021
Nečekali jsme mnoho, ale sem už nikdy více.. Hotel staršího data, male pokoje, bez balkonu, minikoupelna. V hotelu i pokojich je poměrně cisto. Malý bazén, přístup do more všu... celá recenze


Jitka červen 2018
Dovolená. Celkový názor velmi dobrý, byli jsme spokojeni nadmíru a nějaké menší nedostatky tomu vlastně ani nevadily. Kladný dojem přetrváva... celá recenze


Pája srpen 2017
Recenze hotelu Zorna. Až na malé drobnosti se nám tu líbilo.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

HOTEL ZORNA PLAVA LAGUNA
    Chorvatsko, Istrie, Poreč, Zelena Laguna

Cena
16 730 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 059 382

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
16 730 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč