Hotel Zvíkov a chaty

  Česko, Jihočeský kraj, Zvíkovské Podhradí

3/5

HOTEL ZVÍKOV

  Česko, Jihočeský kraj, Povltaví, Středočeská pahorkatina, Zvíkovské Podhradí
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Zvíkovské Podhradí je malebnou vesničkou, nacházející se nad soutokem řek Otavy a Vltavy, u gotického hradu Zvíkov. Možnost vodních sportů a lodní dopravy na Orlickém jezeře, turistické a cyklistické stezky. U hotelu je sportovní areál s koupalištěm, tenisovým kurtem, volejbalovým hřištěm a stolním tenisem. Hotel zprostředkuje půjčení pramice, prodej rybářských povolenek, jízdu na koních. V okolí se nachází mnoho turisticky atraktivních míst (hrad Zvíkov 800 m, město Písek 10 km, zámek Orlík, Hluboká nad Vltavou, České Budějovice, Putim, Sudoměř, klášter v Milevsku, zámek Březnice, Dobříš a mnoho dalších.

Koupání

Zastřešený nevyhřívaný bazén 12 x 4 m (v provozu květen-září a v při dobrém počasí i duben a říjen). Areál s koupalištěm 50 m. Řeka Otava.

Vybavení

restaurace, kavárna, vinárna, venkovní posezení, dětská herna, zastřešený bazén, sauna, whirlpool, zahrada, ruské kuželky, dětské hřiště, ohniště, úschovna kol, parkoviště. Bungalovy jsou situovány asi 300 m od hotelu.

Speciální nabídka

Využívání zastřešeného nevyhřívaného bazénu ZDARMA . WiFi internet ZDARMA. 1 dítě do 2,99 let bez nároku na služby ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 26.6.-28.8.21 7 nocí (So-So). V ostatním období minimálně 2 noci. Možný pobyt se psy (poplatek 100 Kč/den).

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování:
 • hotel***: 1 a 2-lůžkové pokoje (některé prostornější s možností až 2 přistýlek - rozkládací gauč), hygienické zařízení, TV-SAT, telefon, WiFi internet.
 • bungalov**: 2-lůžkové bungalovy (chatky) s možností 1-2 přistýlek (2 přistýlky formou palandy), elektricky vytápěné, hygienické zařízení, veranda, chladnička, rychlovarná konvice.
 • Stravování: snídaně (formou švédského stolu) nebo polopenze (dle zvoleného typu pobytu).

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: HOTEL ZVÍKOV
 • Lokalita dle CK: Povltaví
 • Místo dle CK: Zvíkovské Podhradí

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 811 979
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

20. nejlepší hotel v destinaci Jihočeský kraj

3/ 5 22 recenzí


Jitka září 2019
Hrůza. Bungalov nic moc, konvici jsem musela nejdříve vyvařit, aby se dala použít. Na přespání budiž. Snídaně až na to, že dva dny nešel ... celá recenze


Jarouškovi červenec 2019
Hotel Zvíkov na dovolenou rozhodně ne!!. Člověk chodí celý rok do práce a za svoje vydřené peníze si vybere dovolenou. My jsme bohužel vybrali špatně a to na hotelu Zvíkov... celá recenze


I.J. září 2018
Bungalov Zvíkov. Pro náš krátkodobý pobyt vyhovující, na týdenní dovolenou s dětmi bych do chatek nejela.... celá recenze

Nezávazná objednávka

HOTEL ZVÍKOV
  Česko, Jihočeský kraj, Povltaví, Středočeská pahorkatina, Zvíkovské Podhradí

Cena
3 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 811 979

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 490 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč