20 m od pláže | Typ pláže: betonová plata

Popis

Popis hotelu Hotelový komplex Jadran *

Poloha

Přímo u moře, od pláže oddělen pouze pobřežní promenádou, která vede až k přístavu Marina Baotić (cca 1 km), podél promenády několik restaurací, kaváren, obchodů. Od krásného ostrovního města Trogir cca 3 km, vyhlášené historické město Split cca 30 km. Letiště Split jen cca 8 km (transfer do 20-ti minut).

Vybavení

140 pokojů, hlavní budova a pět vedlejších dvoupatrových budov, vstupní hala s recepcí, klimatizované společenské prostory, hlavní restaurace, a la carte restaurace s terasou (pizzeria), TV místnost, sluneční terasa s venkovním bazénem, slunečníky a lehátky u bazénu zdarma (v omezeném množství), bar na pláži

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj (DR): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., klimatizace, telefon, bez balkonu, v hlavní budově. Dvoulůžkový pokoj (DRSV): viz DR, pohled na moře. Dvoulůžkový pokoj (DRSST): viz DR, balkon, ve vedlejší budově. Dvoulůžkový pokoj (DRP): viz DRSST, přízemí. Jednolůžkový pokoj (SR): viz DRP, pro jednu osobu.

Zábava

1x týdně živá hudba Tématické večery

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Pláž

Pláž přímo před hotelem zpevněna betonovým molem lákajícím k opalování, vstup do moře po žebříku. Podél promenády několik menších oblázkových pláží. Douhá oblázková pláž vhodná nejen pro děti cca 300 m po pobřežní promenádě. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sportovní nabídka

Za poplatek: vodní sporty, potápění, parasailing.

Pro děti

Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Internet

Zdarma: ve veřejných prostorách hotelu (není na pokojích).

Platební karty

EC/MC AMEX Diners club VISA

Doba transferu

20 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Střední Dalmácie