Hunguest Hotel Freya

  Maďarsko, Západní Maďarsko, Zalakaros

Zalakaros-hotel Freya vč. vstupů do lázní Granit

  Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Zalakaros
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Lázeňské město Zalakaros leží na jihozápadě Maďarska, 30 km od Balatonu. Je jedním z nejmladších lázeňských středisek, jehož 85-99°C horké prameny byly “objeveny” během průzkumů ropných ložisek. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a mají ze všech maďarských lázeňských vod nejvyšší obsah fluoru. Ve formě koupelí je zalakarošská voda vhodná pro léčení pooperačních stavů, pro léčení nemocí pohybového ústrojí, pro rehabilitace a je účinná při léčení chronických gynekologických potíží. Ze zajímavostí v okolí by návštěvníci neměli minout ptačí rezervaci v Zimány, která je vzdálena pouze 18 kilometrů. Mezi další 'povinné' návštěvy patří shlédnutí stáda zubrů, chovaných 10 km od lázní; tato zvířata žijí v Evropě jen vzácně v divoké přírodě. Blízký Zalavár je proslulý svými zříceninami staroslovanského hradiště a za návštěvu stojí i jezero Balaton.

Krásný hotel Freya ve středomořském stylu s rodinnou atmosférou leží v upraveném parku v centru města, naproti termálním lázní, Granit s různými vnitřními a venkovními bazény a tobogány. S léčebnými lázněmi Gránit a Aquaparkem je hotel pohodlně propojený vyhřívanou chodbou, kam můžete jít i v županu.. Je nejpopulárnějším hotelem v městečku

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou s balkonem, TV, minibarem, telefonem, prostornou koupelnou se sprchou a WC, Wi-Fi. Pro rodiny lze zajistit rodinný pokoj – dvoulůžkový pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 děti do 10 let.

Stravování

: polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu s nabídkou maďarských, diabetických, vegetariánských pokrmů a pokrmy mezinárodní kuchyně.

Vybavení

lobby, restaurace s mezinárodní kuchyní a maďarskými specialitami, kavárna, bar, hotelový trezor, výtah.

Welness a fitness: medical wellness a sense a spirit služby, masáže-za poplatek. K dispozici je posilovna a stolní tenis. Za poplatek: speciální masáže, léčebné procedury, kosmetika, kadeřnictví, pedikúra, manikúra, parkování, pronájem kol, ochutnávky vín, jízda na koni, honitba, rybaření, tenis. Pro děti: v dětském světě jsou bazény, tobogány, vodopády, dobrodružný park – stěna na lezení, patrový krytý domek na hraní, suché skluzavky, tunel, trampolína a další. Domácí mazlíčci: pobyt možný na vyžádání předem. Lázně Granit: v ceně je každodenní vstupné pro dospělé, děti 3-5.9 let platí 2.50 /den. V lázních naleznete termální a zážitkové bazény (vnitřní i venkovní), plavecký bazén, jacuzzi, sauny, koupele a nejrůznější terapeutické procedury.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na 8dní/7nocí s polopenzí, 7x celodenní vstupné do léčivých lázní Granit a Aquaparku, využití hotelového wellness, zapůjčení koupacích plášťů.

Základní cena nezahrnuje

  • turistickou taxu: € 1,7 /osoba/noc/od 18 let – platba na místě. Parkování v garážích: € 2,- /noc – platba na místě. Dítě 3-5.9 let - vstup do lázní Granit a Aquaparku – 3 €/den - platba na místě. Domácí mazlíčci jsou vítáni – na vyžádání za poplatek 6€/noc.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Bena Tour, IČ: 25709992. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Zalakaros-hotel Freya vč. vstupů do lázní Granit
  • Lokalita dle CK: Západní Maďarsko
  • Místo dle CK: Lázně Zalakaros

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hunguest Hotel Freya ***

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 820 949
dnes 7.30–18 h

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Zalakaros-hotel Freya vč. vstupů do lázní Granit
  Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Zalakaros

Cena
4 320 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 820 949

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 320 Kč

Pojištění

cestovní pojištění Generali (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění Generali (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění Generali (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč