Hunguest Hotel Freya

  Maďarsko, Západní Maďarsko, Zalakaros

5/5

Hotel Freya s busem včetně vstupů do lázní Granit

  Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Zalakaros
Číslo zájezdu: 2 111 848
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Lázeňské město Zalakaros leží na jihozápadě Maďarska, 30 km od Balatonu. Je jedním z nejmladších lázeňských středisek, jehož 85-99°C horké prameny byly “objeveny” během průzkumů ropných ložisek. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a mají ze všech maďarských lázeňských vod nejvyšší obsah fluoru. Ve formě koupelí je zalakarošská voda vhodná pro léčení pooperačních stavů, pro léčení nemocí pohybového ústrojí, pro rehabilitace a je účinná při léčení chronických gynekologických potíží. Ze zajímavostí v okolí by návštěvníci neměli minout ptačí rezervaci v Zimány, která je vzdálena pouze 18 kilometrů. Mezi další 'povinné' návštěvy patří shlédnutí stáda zubrů, chovaných 10 km od lázní; tato zvířata žijí v Evropě jen vzácně v divoké přírodě. Blízký Zalavár je proslulý svými zříceninami staroslovanského hradiště a za návštěvu stojí i jezero Balaton.

Hotel se nachází v centru města v krásném udržovaném parku a je spojen s léčebnými lázněmi Granit a Aquaparkem přímou vyhřívanou chodbou, kam můžete jít i v županu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (26 m2) s možností přistýlky jsou s balkonem, TV, telefonem, koupelnou se sprchou a WC, minibarem, Wi-Fi. Ve třílůžkovém pokoji lze ubytovat rodinu se 2 dětmi do 5.9 let – první dítě na přistýlce, druhé dítě na lůžku s rodiči.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu s nabídkou maďarských, diabetických, vegetariánských pokrmů a pokrmy mezinárodní kuchyně.

Vybavení

lobby, restaurace s mezinárodní kuchyní a maďarskými specialitami, kavárna, bar, výtah., tenis, jízda na koni, lety horkovzdušným balónem. K dispozici je za doplatek také fitness a posilovna. Dále si mohu hosté dokoupit lázeňské a wellness procedury: různé druhy masáží, bahenní zábaly a koupele, uhličité koupele, procedury pro tvarování postavy, elektroterapie, akupunktura a řada dalších wellness a exotických procedur a ošetření.

Lázně Granit

nabízí téměř 4000 m2 vodní plochy uprostřed rozsáhlého, upraveného a zalesněného parku, 11 venkovních a 8 krytých bazénů – termální s léčivou vodou o teplotě 32 – 40°C, plavecké, dětské, s mořskými vlnami, s atrakcemi – sauny, masáže, bahenní lázně, uhličitá a perličková koupel, speciální léčebné procedury, elektroterapie, ošetření infračervenými paprsky atd. Prameny mají ze všech maďarských lázeňských vod nejvyšší obsah fluoru. Od května do září je k dispozici celý areál venkovního koupaliště s termálními bazény, plaveckým bazénem, vlnovým bazénem, světem skluzavek, dalšími atrakcemi a k odpočinku celý 10 hektarový park se sportovním vyžitím a restauracemi. Pro děti: v dětském světě jsou bazény, tobogány, vodopády, dobrodružný park – stěna na lezení, patrový krytý domek na hraní, suché skluzavky, tunel, trampolína a další.

POZN. Děti do 2.9 let mají vstup do lázní zdarma, děti od 3 do 5.9 let platí na místě cca 600 HUF/den v doprovodu 2 plně platících osob.

1.den : z Prahy v 06.00 hod., Benešov v 06.50 hodin, Tábor 07.45 hodin, České Budějovice 08.45 hodin, cestou zdravotní zastávky. Po příjezdu do hotelu nás čeká ubytování, relaxace, koupání a večeře. 2.-3. den: po snídani relaxace v termálních lázních, večeře. 4.den: snídaně, koupání do 12.00 hod. (pokoje k dispozici do 12.00 hod., odjezd do ČR v cca 13.00 hod. U zájezdu v termínu 13.-17.11. 2-4 den: : po snídani relaxace v termálních lázních, večeře. 4.den: snídaně, koupání, večeře, 5.den: snídaně, koupání do 12.00 hodin, odjezd do ČR.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na 5/4dny/, 4/3 noci, polopenzi, dopravu autobusem, průvodce, každodenní vstupné do léčivých lázní Granit, zapůjčení koupacích županů pro dospělé, Wi-Fi.

Základní cena nezahrnuje

  • místní taxu: 1.70 €/osoba/noc, – platba na místě, župan pro děti. Děti ve věku 3-5.9 let platí vstup do lázní – 3€/den – platba na místě.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Freya s busem včetně vstupů do lázní Granit
Lokalita dle pořadatele: Západní Maďarsko, Zalakaros
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hunguest Hotel Freya ***

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 111 848
dnes 8–18 h

Hodnocení

9. nejlepší hotel v destinaci Západní Maďarsko

5/ 5 1 recenzí


JARUŠ listopad 2021
JAROMÍRA SCHEJBALOVÁ. VELKÁ SPOKOJENOST PERSONÁL OCHOTNÝ JÍDLO VÝBORNÉ .... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Hotel Freya s busem včetně vstupů do lázní Granit
  Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Zalakaros

Cena
6 980 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 111 848

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 980 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč