Hunguest Hotel Freya

  Maďarsko, Západní Maďarsko, Zalakaros

HOTEL FREYA

    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Zalakaros
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

lázeňské město Zalakaros leží 30 km od jezera Balaton. Hotel se nachází v blízkosti termálních lázní Gránit, se kterými je spojen průchodem - podzemní chodbou. Vnitřní i venkovní bazény jsou tak i v zimě hostům pohodlně dostupné.

Koupání

Léčebné termální lázně Gránit: Kryté koupaliště (v ceně základní vstupenky): bazén s léčivou vodou, bazén s termální vodou, relax zóny s lehátky. Venkovní bazény a letní koupaliště (v ceně základní vstupenky): na ploše více než 10ti hektarového parku se nacházejí dva sedací bazény s léčivou vodou 34-36°C. V letní části pak bazény s termální vodou (sportovní, rodinný, dětský), bazén pro nejmenší, bazén s umělým vlnobitím, plavecký bazén 50 m, komplex toboganů a skluzavek. Areál letního koupaliště je v provozu květen-září. Zážitková část (není zahrnuto v ceně - za příplatek cca 7 €/den): krytá část - bazén s 10 druhy vodních atrakcí, multifunkční sportovní bazén s atrakcemi, krytý dětský bazén, tobogany, prostory k odpočinku, parní kabina a sauny - finská, aroma a světelno-terapeutická sauna), venkovní část: rekreační bazén s perličkovou lázní, skotskou sprchou, vodními chrliči a toboganem, hydro-masážní bazén, dětský bazén, prostory k opalování a lehátka.

Vybavení

restaurace, lobby bar, kavárna, kadeřník, kosmetika, masáže, půjčovna kol, biliár, parkoviště.

Speciální nabídka

Denní vstup do termálních lázní Gránit - základní vstupenka (vstup do léčebné části s bazény s termální vodou a v období 1.5.-30.9. i na letní koupaliště). Zapůjčení županu ZDARMA. WiFi internet.

Doprava

vlastní. Vzdálenost z Brna 330 km, z Prahy 530 km.

Poznámky

Minimální délka pobytu 3 noci. Možnost dokoupení cestovního pojištění. V místě pobytu se hradí pobytová taxa 1,5 €/den, parkovné 1,7 €/den. Možný pobyt se psy - malá rasa.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje SUPERIOR, některé s možností 1-2 přistýlek, hygienické zařízení, balkón, telefon, TV, minibar, WiFi připojení na internet.(1 přistýlka vhodná i pro dospělého, 2 přistýlky pro děti do 9,99 let).
  • Stravování: polopenze formou švédského stolu.
  • Vstup do termálních lázní Gránit (základní vstupenka).

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL FREYA ***
  • Lokalita dle CK: Západní Maďarsko
  • Místo dle CK: Zalakaros

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hunguest Hotel Freya ***

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 542 384
dnes 7.30–16 h

Lokalita

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

HOTEL FREYA
    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Zalakaros

Cena
5 970 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 542 384

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 970 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč