Hunguest Hotel Répce Gold

  Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdő

4/5

Hunquest Hotel Repce Gold

    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Bükfürdő
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Čtyřhvězdičkový Hotel Repce Gold se nachází ve stinné zahradě, má vlastní wellness centrum a je napojen na lázeňské centrum a veřejné lázně Bükfürdö pomocí vyhřívaného tunelu. Moderní hotel vhodný pro rodiny s komfortními pokoji a dobrým jídlem. Hotel nabízí od roku 2014 všechny hotelové pobyty v kombinaci se vstupem do lázní!Centrum: Bükfürdö 300 m, Vedlejší budova 3* dep.: 200 m, nádraží: 3 km, letiště: 120 km, veřejné venkovní koupaliště: 100 m

Ubytování

2-3 lůžkové pokoje s koupelnou/WC, klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi, župany na pokoji.. Pokoje pro alergiky. 2 bezbariérové pokoje.

Vybavení

Recepce; Hotelová hala, Televizní místnost, Výtah, Parkoviště: zdarma, Restaurace, Bar, Kavárna, Zahrada, Slunečníky: zdarma, Lehátka: zdarma, Místnost pro semináře, Konferenční místnost, Wi-Fi zdarma. Areál wellness: Kapacita ~ 636 m2, krytý bazén, ~ 600 m2, parní lázeň, sauna, finská sauna, infračervená kabina. Za poplatek solárium, kosmetika, masáže.Na osobu a noc je možné využít bezplatného vstupu do ozdravných lázní a venkovního bazénu Bükürdő Medicinal Spa. Nabídka termálních lázních zahrnuje lékařská vyšetření, komplexní léčebné kúry, hydro-, elektro- a fyzioterapii, zdravotní cvičení, různé typy masáží, laser, parafango, bahenní zábaly, ultrazvuk i zátěžové koupele. 

Stravování

Polopenze - uvítací drink, snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu, možnost dietní nebo vegetariánské stravy. 1x 0,25l minerální vody na osobu k večeři zdarma. 

Základní cena zahrnuje

ubytování za osobu na noc s polopenzí, vstup do wellness, vstup do termálních lázní. Min. pobyt 3 nociCENA za osobu na noc:  

Základní cena nezahrnuje

pobytová taxa: ca. Euro 2,-/dosp.os./dendomácí zvířata nejsou povolenadětská postýlka na vyžádání možá

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hunquest Hotel Repce Gold ****
  • Lokalita dle CK: Západní Maďarsko
  • Místo dle CK: Lázně Bük / Bükfürdo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hunguest Hotel Répce Gold ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 692 859
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

40. nejlepší hotel v destinaci Západní Maďarsko

4/ 5 31 recenzí


MIK červenec 2019
Hotel REPCE GOLD. Dovolená v tomto ubytovacím zařízení byla výborná. Pokoj celkem veliký, každý den probíhal úklid. Personál na recepci i v ostatníc... celá recenze


Jezevec červen 2019
Bük Repce Gold. Pěkné ubytování, ochotný a milý personál komunikuje většinou česky, dostatečný výběr jídel polopenze... celá recenze


Vlastik květen 2019
Hotel Répce. Již po dvanácté spokojenost***** ... celá recenze

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Hunquest Hotel Repce Gold
    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Bükfürdő

Cena
5 970 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 692 859

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 970 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč