Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Iberostar Bahia ****

Poloha

Tento první hotel hotelového řetězce Iberostar v Brazílii se nachází přímo na pláži Praia do Forte, nachází se přímo u pláže a má jedinečnou polohu 46 mil od Salvadoru.

Vybavení hotelu

Luxusní resort nabízí svým klientům veškerý komfort, najdete zde tři restaurace, tři bary a pět bazénů. V hotelu je obchod se suvenýry, směnárna, knihovna, připojení na internet, salon krásy (kadeřnictví, manikúra, pedikúra), 24 hodinové lékařské centrum, masážní centrum, business centrum, televizní místnost, sportovní centrum a klub pro děti ve věku 5-12 let. Milovníkům golfu je zde k dispozici 9 jamkové golfové hřiště.

Vybavení pokoje

K ubytování hostů slouží tři třípatrové budovy, kde se nachází celkem 632 pokojů několika typů včetně pokojů pro handicapované hosty. Všechny pokoje jsou plně klimatizovány, mají svoji vlastní koupelnu s WC, telefon, minibar, elektronický trezor, LCD SAT-TV, vysoušeč vlasů, terasu s výhledem na moře nebo do zahrady.

Stravování

All inclusive zahrnující: * snídaně, obědy, večeře v hlavní restauraci * minibar na pokoji * dvě rezervace týdně ve specializované restauraci * lehké občerstvení (snack) 24 hodin denně * místní a zahraniční značky nápojů 24 hodin denně

Sport a zábava

V rámci programu mají hoteloví hosté zdarma některé aktivity, jako jsou plážové hry, tenis, fitness centrum, volejbal, tělocvična.

Hodnocení CK

Krásný hotel uprostřed kokosových hájů a rezervace želv doporučuji převážně milovníkům golfu a programu all inclusive.

Brazílie

Brazílie je největší stát v Latinské Americe, jehož teritorium se táhne od východního pobřeží přes amazonské pralesy až k vrcholkům And. Díky tomu nabízí Brazílie různorodost krajiny a podnebí. V Brazílii můžete zdolávat vrcholky hor, brodit se houštinami pralesů nebo odpočívat u modrého moře na sluncem prohřátém písku. Tropické podnebí je zárukou celoroční turistické sezóny. Úředním jazykem je portugalština.

Hotely Bahia