Hotel Iberostar Costa Del Sol

  Španělsko, Andalusie, Estepona

4/5

Iberostar Costa del Sol

    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Estepona
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Kvalitní hotelový komplex mezinárodního řetězce Iberostar s ideální polohou přímo u písčité pláže, v klidné okrajové části půvabného letoviska Estepona. Bohatá nabídky golfu v okolí.

Přehled

udržovaná hotelová zahrada s bazénem kvalitní služby mezinárodního řetězce Iberostar SPA Sensations centrum bohaté denní i večerní animační programy

Poloha

přímo u písčité pláže klidná poloha v letovisku Estepona luxusní přístav Puerto Banus 9 km golfová hřiště v okolí transfer z letiště cca 70 minut

Poloha

kvalitní hotelový komplex mezinárodního řetězce Iberostar s ideální polohou přímo u písčité pláže, v klidné okrajové části půvabného letoviska Estepona (historické centrum 15 km). V okolí letoviska četná golfová hřiště. Luxusní jachetní přístav Puerto Banus je vzdálen 9 km, centrum Marbelly 18 km. Zastávka linkového autobusu 300 m od hotelu. V okolí hotelu najdete několik restaurací a supermarket. Vzdálenost od letiště 65 km - transfer do hotelu cca 70 minut.

Vybavení hotelu

moderní vstupní hala s recepcí (24 hod. denně), úschovna zavazadel, TV místnost, 4x konferenční místnost, výtahy, 2 bary, 2 restaurace - hlavní La Almazara, A la carte restaurace na pláži SeaSoul (pouze v hlavní sezóně), obchod se suvenýry. WiFi připojení v lobby zdarma, internet za poplatek. Hotel je obklopen zahradami a jeho součástí je velký venkovní bazén s oddělenou částí se skluzavkami, tryskami a vířivkou. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, plážové osušky (vratná kauce, poplatek za výměnu cca 1 €). Dětský bazén, dětské hřiště, Miniklub. Hotel pořádá denní i večerní animační programy pro děti i dospělé. Za poplatek - kvalitní SPA Sensations centrum o rozloze 800 m2, 19 typů procedur, krytý bazén s lázeňskou zónou (mimo hlavní sezónu), masáže. V okolí hotelu možnost golfu, pro klienty hotelu platí speciální ceny.

Vybavení pokoje

STANDARD 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (sofa). Maximální obsaditelnost jsou 2 dospělé osoby + 1 dítě. Klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, trezor (poplatek), WiFi, balkon nebo terasu. PROMO (BASIC) 2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek. Maximální obsaditelnost jsou 2 dospělé osoby. Stejné vybavení jako pokoje standard. Cenově zvýhodněný typ pokojů s horším umístěním v rámci hotelu. Klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, trezor (poplatek), WiFi, balkon nebo terasu. STANDARD SIDE SEA VIEW (boční výhled na moře) 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (sofa). Maximální obsaditelnost jsou 2 dospělé osoby + 1 dítě. Klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, trezor (poplatek), WiFi, balkon nebo terasu s bočním výhledem na moře. FAMILY 2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,35×2m). Maximální obsaditelnost jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, trezor (poplatek), WiFi, balkon nebo terasu. FAMILY SIDE SEA VIEW (boční výhled na moře) 2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,35×2m). Maximální obsaditelnost jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, trezor (poplatek), WiFi, balkon nebo terasu s bočním výhledem na moře.

Pojmenování zařizení

POKOJ STANDARD

Pojmenování zařizení

POKOJ PROMO (BASIC)

Pojmenování zařizení

POKOJ STANDARD SIDE SEA VIEW (boční výhled na moře)

Pojmenování zařízení

FAMILY

Popis zařízení:

2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,35×2m). Maximální obsaditelnost jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, trezor (poplatek), WiFi, balkon nebo terasu.

Pojmenování zařízení

FAMILY SIDE SEA VIEW (boční výhled na moře)

Popis zařízení:

2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,35×2m). Maximální obsaditelnost jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, trezor (poplatek), WiFi, balkon nebo terasu s bočním výhledem na moře.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Názor CK

luxusní hotelový komplex z řetězce Iberostar doporučujeme pro náročnější klientelu a klienty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidnějším prostředí či využít bohaté nabídky golfu v okolí.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Iberostar Costa Del Sol ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 568 879
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

15. nejlepší hotel v destinaci Andalusie

4/ 5 5 recenzí


Roman H září 2019
Perfektní dovolená. Hotel přímo u pláže v klidné oblasti Estepona - Cancelada. Perfektní základna na výlet na západní pobřeží k oceánu, na Gibra... celá recenze


Jiří Šmíd září 2019
Hotel VIK GRAN COSTA DEL SOL. celková spokojenost... celá recenze


fananek září 2014
Vše ok. krasná dovolená... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-iberostar-costa-del-sol-andalusie-spanelsko-z1568879/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.