Hotel Iberostar Costa Del Sol

  Španělsko, Andalusie, Estepona

4/5

Iberostar Costa del Sol

    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Estepona
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Kvalitní hotel známého mezinárodního řetězce Iberostar s ideální polohou přímo u písčité pláže, v klidné okrajové části půvabného letoviska Estepona. Bohatá nabídka golfu v okolí.

Přehled

udržovaná hotelová zahrada s bazénem kvalita mezinárodního řetězce Iberostar SPA Sensations centrum bohaté denní i večerní animační programy

Stručná poloha

přímo u písčité pláže klidná poloha v letovisku Estepona luxusní přístav Puerto Banus 9 km golfová hřiště v okolí transfer z letiště cca 70 minut

Poloha

kvalitní hotel mezinárodního řetězce Iberostar s ideální polohou přímo u písčité pláže, v klidné okrajové části půvabného letoviska Estepona (historické centrum 15 km). V okolí letoviska četná golfová hřiště. Luxusní jachetní přístav Puerto Banus je vzdálen 9 km, centrum Marbelly 18 km. Zastávka linkového autobusu 300 m od hotelu. V okolí hotelu najdete několik restaurací a supermarket. Vzdálenost od letiště 65 km - transfer do hotelu cca 70 minut.

Vybavení hotelu

moderní vstupní hala s recepcí (24 hod. denně), úschovna zavazadel, TV místnost, 4x konferenční místnost, výtahy, 2 bary, 2 restaurace - hlavní La Almazara, A la carte restaurace na pláži SeaSoul (pouze v hlavní sezóně), obchod se suvenýry. WiFi připojení v lobby zdarma, internet za poplatek. Hotel je obklopen zahradami a jeho součástí je velký venkovní bazén s oddělenou částí se skluzavkami, tryskami a vířivkou. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, plážové osušky (vratná kauce, poplatek za výměnu cca 1 €). Dětský bazén, dětské hřiště, Miniklub. Hotel pořádá denní i večerní animační programy pro děti i dospělé. Za poplatek - kvalitní SPA Sensations centrum o rozloze 800 m2, 19 typů procedur, krytý bazén s lázeňskou zónou (mimo hlavní sezónu), masáže. V okolí hotelu možnost golfu, pro klienty hotelu platí speciální ceny.

Vybavení pokoje

STANDARD 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (sofa). Maximální obsaditelnost jsou 2 dospělé osoby + 1 dítě. Klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, trezor (poplatek), WiFi, balkon nebo terasu. PROMO (BASIC) 2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek. Maximální obsaditelnost jsou 2 dospělé osoby. Stejné vybavení jako pokoje standard. Cenově zvýhodněný typ pokojů s horším umístěním v rámci hotelu. Klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, trezor (poplatek), WiFi, balkon nebo terasu. STANDARD SIDE SEA VIEW (boční výhled na moře) 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (sofa). Maximální obsaditelnost jsou 2 dospělé osoby + 1 dítě. Klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, trezor (poplatek), WiFi, balkon nebo terasu s bočním výhledem na moře. FAMILY 2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,35×2m). Maximální obsaditelnost jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, trezor (poplatek), WiFi, balkon nebo terasu. FAMILY SIDE SEA VIEW (boční výhled na moře) 2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,35×2m). Maximální obsaditelnost jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, trezor (poplatek), WiFi, balkon nebo terasu s bočním výhledem na moře.

POKOJ STANDARD

2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (sofa). Maximální obsaditelnost jsou 2 dospělé osoby + 1 dítě. Klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, trezor (poplatek), WiFi, balkon nebo terasu.

POKOJ PROMO (BASIC)

2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek. Maximální obsaditelnost jsou 2 dospělé osoby. Stejné vybavení jako pokoje standard. Cenově zvýhodněný typ pokojů s horším umístěním v rámci hotelu. Klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, trezor (poplatek), WiFi, balkon nebo terasu.

POKOJ STANDARD SIDE SEA VIEW (boční výhled na moře)

2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (sofa). Maximální obsaditelnost jsou 2 dospělé osoby + 1 dítě. Klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, trezor (poplatek), WiFi, balkon nebo terasu s bočním výhledem na moře.

FAMILY

2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,35×2m). Maximální obsaditelnost jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, trezor (poplatek), WiFi, balkon nebo terasu.

FAMILY SIDE SEA VIEW (boční výhled na moře)

2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,35×2m). Maximální obsaditelnost jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, trezor (poplatek), WiFi, balkon nebo terasu s bočním výhledem na moře.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, možnost dokoupení All inclusive (za příplatek). All Inclusive - plná penze formou bufetu vč. nápojů (voda, nealkoholické nápoje, pivo, víno) - místní alkoholické a nealkoholické nápoje v baru (dle aktuální otevírací doby) - lehké občerstvení během dne(snack, zmrzlina, ...).

Názor CK

hotel z řetězce Iberostar doporučujeme i pro náročnější klientelu a zeména pro ty klienty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidnějším prostředí či využít bohaté nabídky golfu v okolí.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na zvolený počet nocí s polopenzí, leteckou dopravu, transfery v místě, asistenci CK (nemusí být přítomen delegát), pobytovou taxu, letištní a bezpečnostní taxy.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava

případné navýšení palivového příplatku.

  • komplexní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Iberostar Costa del Sol ****
  • Lokalita dle CK: Costa del Sol
  • Místo dle CK: Estepona

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Iberostar Costa Del Sol ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 799 839
dnes zavřeno

Hodnocení

29. nejlepší hotel v destinaci Andalusie

4/ 5 5 recenzí


Roman H září 2019
Perfektní dovolená. Hotel přímo u pláže v klidné oblasti Estepona - Cancelada. Perfektní základna na výlet na západní pobřeží k oceánu, na Gibra... celá recenze


Jiří Šmíd září 2019
Hotel VIK GRAN COSTA DEL SOL. celková spokojenost... celá recenze


fananek září 2014
Vše ok. krasná dovolená... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Nezávazná objednávka

Iberostar Costa del Sol
    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Estepona

Cena
33 677 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 799 839

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
33 677 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
90 Kč