Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá, molo

Popis

Popis hotelu Iberostar Creta Marine ****

Výhody
  • u hotelu 3 zátoky vhodné ke koupání
  • ubytování v hlavní budově nebo v útulných bungalovech
  • široká nabídka jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry
Popis hotelu

U hotelu 3 zátoky vhodné ke koupání. Ubytování v hlavní budově nebo v útulných bungalovech. Široká nabídka jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry.

Poloha

klidná. Letoviska Panormo cca 3 km, Rethymnon cca 18 km s mezinárodními a místními restauracemi, bary a obchody. Zastávka autobusu před hotelem. Kyvadlová doprava do letoviska Panormo malým vláčkem za poplatek, cca 4 €/cesta/osoba. Letiště Heraklion cca 65 km.

Pláž

přímo u hotelu 3 zátoky, cca 50 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Osušky na kauci. Plážový bar.

Vybavení

361 pokojů, rozdělených do čtyřpodlažní hlavní budovy a několika bungalovů. Přijímací hala s recepcí, výtahy, lobby bar, hlavní restaurace s krétskými specialitami, řecká a-la-carte restaurace (červen-září, nutná rezervace), tematická restaurace (za poplatek, středomořská kuchyně), minimarket, obchod se suvenýry, klenotnictví. Ve venkovním areálu 3 bazény s mořskou vodou a různé bary. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky na kauci.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (D2A/D3A): v hlavní budově, chladnička, individuální klimatizace, trezor (za poplatek cca 24 €/týden), sat. TV, telefon (za poplatek), vana s vestavěnou sprchou, WC, fén, balkon nebo terasa na straně do krajiny.

Dvoulůžkové pokoje (D2B/D3B): výhled na moře, jinak jako D2A.

Joker pokoje (D2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Rodinné pokoje (D2F/D3F): v hlavní budově nebo budově bungalovu, kombinovaný obývací pokoj/ložnice, samostatná ložnice, jinak jako D2A.

Rodinné pokoje (D2G/D3G): seafront - blíže k moři a pláži, s výhledem na moře, jinak jako D2F.

Pokoje v bungalovu (D2C/D3C): na straně do zahrady, jinak stejné vybavení jako D2A.

Popisky dalších typů pokojů na vyžádání.

Stravování

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Na večeře vyžadováno vhodné oblečení (pánové dlouhé kalhoty). BBQ (1x za 14 dní - za poplatek). Při rezervaci all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní a částečně mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje, teplé nápoje a částečně koktejly od 10.00 do 23.00 h. na různých barech. Americká snídaně formou bufetových stolů od 7.00 do 10.00 h., kontinentální brzká snídaně od 5.00 do 7.00 h. a pozdní snídaně od 10.00 do 11.00 h. Oběd možný ve snack baru nebo v hlavní restauraci, 1x týdně možná večeře v tematické restauraci (s rezervací). Chladnička je při příjezdu doplněna 2 nealkoholickými nápoji/osoba, 2 lahvemi vody, 2 pivy a 2 lahvemi vína.

Sport/aktivity

zdarma: aerobic, plážový volejbal, boccia, lukostřelba, šipky, 2 tenisové kurty (pouze pro hosty s all inclusive, osvětlení za poplatek), stolní tenis, volejbal, jóga. Decentní animační program, 3x týdně diskotéka a tance, 1x týdně taneční večer s kapelou, 5x týdně různá show. Za poplatek: 2 tenisové kurty s osvětlením pro hosty s polopenzí, biliár, fitness, tenisové kurzy, půjčení kol a vodní sporty na pláži od místních poskytovatelů.

Internet

WiFi zdarma na pokojích a ve veřejných prostorech, internetový koutek za poplatek.

Wellness

malá spa zóna. Zdarma: krytý bazén. Za poplatek: různá kosmetická ošetření, hydro terapie, manikúra, pedikúra, sauna, vířivka.

Děti

Fun park pro děti: miniklub (od 4 do 7 let), maxi klub (od 8 do 12 let) a teen klub (od 13 do 18 let, červenec a srpen). Samostatný dětský bazén (sladkovodní), dětské hřiště. Dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětská animace, dětská židlička v restauraci. Za poplatek: hlídání dětí (na vyžádání) pro děti od 2 do 12 let. Max. počet osob nesmí být v žádném pokoji dětskou postýlkou překročen.

Info (letecky)

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express; místní kategorie: 4.

Upozornění (letecky)

pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Kréta