Hotel Iberostar Malaga Playa

  Španělsko, Andalusie, Torrox

5/5

Iberostar Malaga Playa

    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Torrox
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

S polohou přímo u pláže v centru střediska Torrox-Costa a jen 10 km od půvabného městečka Nerja, je tento hotel skvělou volbou pro rodinnou dovolenou na pláži. Relaxace u pěkného bazénu nebo v rozlehlé zahradě s výhledem na moře, skvělé animační programy, vynikající gastronomie a komfortní pokoje, to jsou důvody, proč zde páry i rodiny naleznou kompletní zázemí pro neopakovatelnou dovolenou.

Přehled

kvalitní servis a zázemí pěkný bazén v zahradě s výhledem na moře dětský splash bohaté animační programy

Poloha

přímo u pláže 200 metrů od centra s obchůdky, restauracemi a bary 10 km od městečka Nerja transfer z letiště cca 50 minut

Poloha

hotel přímo u krásné písčité pláže, od které je oddělen pouze místní promenádou. Centrum městečka Torrox Costa s mnoha obchůdky, restauracemi a bary pouhých 200 metrů od hotelu. Transfer z letiště cca 50 minut.

Vybavení hotelu

kvalitní 4* hotelový komplex složený ze 3 budov, vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, bar, lobby bar, fitness, herna, konferenční sál, internet (za poplatek), WiFi na recepci a u bazénu zdarma, beauty centrum za poplatek - sauna, kadeřnictví, masáže. Venkovní bazén, lehátka, slunečníky u bazénu zdarma, osušky (vratná kauce), bar u bazénu, vnitřní bazén, dětský bazén, dětské hřiště, Miniclub. Hotel pořádá denní i večerní animační programy pro děti i dospělé. Za poplatek lekce golfu Baviera v Caleta de Vélez.

Vybavení pokoje

STANDARD 2-lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Maximální obsaditelnost 2 dospělé osoby + 1 dítě. Pokoje mají klimatizaci, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, rádio, SAT/TV, minibar, trezor (za poplatek), WiFi zdarma, balkon nebo terasu s výhledem do okolí. PROMO 2-lůžkové pokoje. Maximální obsaditelnost 2 dospělé osoby. Pokoje mají stejné vybavení jako pokoj standard, cenově zvýhodněný typ pokojů se nachází v nižších patrech. Pokoje mají klimatizaci, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, rádio, SAT/TV, minibar, trezor (za poplatek), WiFi zdarma, balkon nebo terasu.APARTMÁN STANDARD - 1 x ložnice. Maximální obsaditelnost 3 dospělé osoby. Ložnice se dvěma lůžky, obytná místnost s rozkládacím gaučem, kuchyňsky kout, klimatizace, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, telefon, rádio, SAT/TV, trezor (za poplatek), WiFi zdarma, balkon nebo terasa. JUNIOR SUITE - Maximální obsaditelnost 2 dospělé osoby + 2 děti. Prostornější místnost s částí na spaní a obytnou částí s rozkládacím gaučem, klimatizace, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, telefon, rádio, SAT/TV, trezor (za poplatek), WiFi zdarma, balkon nebo terasa.

Pojmenování zařizení

POKOJ STANDARD

Pojmenování zařizení

POKOJ PROMO (BASIC)

Pojmenování zařizení

POKOJ STANDARD SIDE SEA VIEW (boční výhled na moře)

Pojmenování zařízení

POKOJ STANDARD SEA VIEW (výhled na moře)

Popis zařízení:

2-lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Maximální obsaditelnost 2 dospělé osoby + 1 dítě. Pokoje mají klimatizaci, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, rádio, SAT/TV, minibar, trezor (za poplatek), WiFi zdarma, balkon nebo terasu s výhledem na moře.

Pojmenování zařízení

APARTMÁN STANDARD

Popis zařízení:

1 x ložnice. Maximální obsaditelnost 3 dospělé osoby. Ložnice se dvěma lůžky, obytná místnost s rozkládacím gaučem, kuchyňsky kout, klimatizace, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, telefon, rádio, SAT/TV, trezor (za poplatek), WiFi zdarma, balkon nebo terasa.

Pojmenování zařizení

JUNIOR SUITE

Popis zařízení

Maximální obsaditelnost 2 dospělé osoby + 2 děti. Prostornější místnost s částí na spaní a obytnou částí s rozkládacím gaučem, klimatizace, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, telefon, rádio, SAT/TV, trezor (za poplatek), WiFi zdarma, balkon nebo terasa.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Názor CK

luxusní komplex z mezinárodního řetězce Iberostar pro náročnější klientelu.

Základní cena zahrnuje

7(10,11) nocí s polopenzí, leteckou dopravu, transfery v místě, asistenci CK/delegáta, pobytovou taxu, letištní a bezpečnostní taxy.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava

případné navýšení palivového příplatku.

komplexní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Iberostar Malaga Playa ****
  • Lokalita dle CK: Costa del Sol
  • Místo dle CK: Torrox Costa

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Iberostar Malaga Playa ****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 10 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 568 870
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

4. nejlepší hotel v destinaci Andalusie

5/ 5 6 recenzí


Anežka Vaněčková září 2019
Hodnocení dovolené. Dovolená z říše snů, všechno "klapalo", vynikající kuchyně, usměvavý a vždy ochotný personál, dcera měla v době pobytu narozeniny ... celá recenze


Stanislava červen 2017
Dobreeee. Krásny hotel aj rezort. čo sa nedá povedať a prostredí, v ktorom sa nachádzal... celá recenze


Jiřina srpen 2013
Velmi příjemná dovolená. 100 % spokojenost s ubytováním i veškerým personálem, který byl příjemný a ochotný. Stravování výborné . velký výběr různých jídel... celá recenze

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Nezávazná objednávka

Iberostar Malaga Playa
    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Torrox

Cena
38 190 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 568 870

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
38 190 Kč
příplatek za akce 0% storno při zakoupení zájezdu do 12.4.2020 (SPO Storno 3_2020)
0
0 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 000 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta TAM
0
400 Kč
příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta ZPĚT
0
400 Kč
příplatek za nadváhu do letadla 23,1 kg-31,9 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za nadváhu do letadla 23,1 kg-31,9 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč