Ibis Dubai Al Barsha Hotel

  Spojené arabské emiráty, Dubaj, Al Barsha

4/5

ibis Dubai Al Barsha

    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Al Barsha
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Výborný poměr kvality a ceny! Ideální místo pro strávení dovolené i služební cesty!

Přehled

městský hotel dobrý poměr kvality a ceny shuttle bus na pláž Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

Dubai - Al Barsha cca 25 minut od letiště v Dubaji u nákupního centra Mall of Emirates

Poloha

Dubai, Al Barsha, v těsné blízkosti nákupního centra Mall of Emirates & Ski Dubai, nedaleko pláže Jumeirah a mistrovských golfových hřišť. Vzdálenost od letiště cca 25 minut jízdy.

Vybavení

480 pohodlných a moderních pokojů. Klimatizace, restaurace, kavárna, 2 bary, Wi-fi internet zdarma, sejfy.

Vybavení pokoje

Standard pokoj - klimatizace, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC. Možnost ubytování 1 dítěte.

Pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 1 dítěte

Pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 1 dítěte

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze formou servírovaného menu.

Názor CK

Výborný poměr kvality a ceny! Ideální místo pro strávení dovolené i služební cesty!

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Dubai - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky/anglicky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: ibis Dubai Al Barsha ***
Lokalita dle pořadatele: Dubaj, Dubai - město
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

ibis Dubai Al Barsha Hotel ***
Typ pláže: písčitá

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 609 351
dnes 8–19 h

Hodnocení

4/ 5 3 recenzí

Eva březen 2023 Naprosta kalamita. Staré vybydlené pokoje, zatuchlé, malé rozbité zařízení koupelny. ... celá recenze

Hanka duben 2017 Maximalni spokojenost. Perfektni , vse co bylo prezentovano pri nakupu dovolene, bylo splneno nad ocekavani... celá recenze

Jana říjen 2014 Týden v Dubaji. Ubytování naprosto vyhovující našim potřebám - 2 dospělí - chtěli jsme poznávat i užívat odpočinku u moře.Klidný hotel situován... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Spojené arabské emiráty - více informací

Nezávazná objednávka

ibis Dubai Al Barsha
    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Al Barsha

Cena
33 830 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 609 351

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
33 830 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj - dospělá osoba na pevném lůžku
0
7 020 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
1 287 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
792 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 9 dní
0
1 390 Kč