Hotel Ikos Dassia

  Řecko, Korfu, Dassia

IKOS DASSIA

    Řecko, Dassia
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Letovisko Dassia leží na zeleném východním pobřeží ostrova Korfu a je vhodné pro klienty, kteří mají rádi sport a dobrou zábavu. Dassia patří na ostrově k těm větším resortům a poskytuje celou škálu služeb v oblasti pohostinství, zábavy a sportu. Od hlavního města je vzdálená asi 12 kilometrů a jezdí sem i místní doprava. Celý resort leží z většiny na rovinném povrchu a některé části pláže jsou dokonce dlážděné, takže sem mohou bez obav zavítat i handicapovaní klienti. Veškerý život se soustřeďuje na hlavní silnici, obestřenou obchody, restauracemi a bary, ze které vedou uličky přímo na pláž.
V resortu Dassia najdete spoustu obchodů se vším potřebným, včetně suvenýrů a upomínkových předmětů, kde můžete zakoupit něco pro vaše blízké a přátele, kteří nemohli navštívit Korfu s vámi.
Hotel Ikos Dassia 5* nabízí 400 metrů dlouhou soukromou pláž v zálivu Dassia, 2 bazény obklopené upravenou zahradou, venkovní kino a pokoje s výhledem na Jónské moře nebo hory. K dispozici je zde také wellness centrum a dětské hřiště.

Vybavení pokoje

Hotel Ikos Dassia poskytuje ubytování v klimatizovaných, elegantně zařízených pokojích s balkonem, satelitní TV a plně vybaveným minibarem se značkovým alkoholem. Dále v každém apartmá či pokoji najdete příslušenství na přípravu čaje a kávy, trezor, telefon, fén, župan, přezůvky, psací stůl, toaletní potřeby zdarma, koupelnu s vanou nebo sprchou, ručníky, venkovní nábytek, wifi zdarma

Typy ubytování:
Apartmá v bungalowu De luxe se 2 ložnicemi a s výhledem na bazén
Velikost pokoje 85 m?
V apartmá se mohou ubytovat 4 dospělí, 2 dospělí a 2 děti (mladší 11 let), nebo 3 dospělí a 1 dítě (mladší 11 let).

Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí a výhledem do vnitrozemí.
Velikost pokoje 25 m?
V pokoji se mohou ubytovat max 2 osoby
Tyto pokoje se nacházejí přímo u pláže a nabízejí elegantní zařízení, prvotřídní vybavení a novou koupelnu. Pokoje se těší výsadní poloze v zahradách u pláže, která je tak blízko, že v nich můžete poslouchat jemné šumění vln. Ke každému z pokojů patří soukromá terasa s úchvatným výhledem na safírově modré Jónské moře.Upozorňujeme, že pokoje tohoto typu nelze vybavit přistýlkou ani dětskou postýlkou.

Třílůžkový pokoj typu Superior s výhledem na moře
Velikost pokoje 25 m?
V pokoji se mohou ubytovat 2 osoby + je možná 1 menší přistýlka
Jedná se o odhlučněný třílůžkový pokoj s dlážděnou/mramorovou podlahou a soukromým vchodem.

Apartmá Junior s výhledem do zahrady
Velikost pokoje 35 m?
V pokoji se mohou ubytovat max 3 osoby, přistýlka je možná pouze jako 2+1
Jedná se o vkusně zařízený pokoj s výhledem na horu Pantokrator. Při příjezdu zde najdete láhev vína, vody a tradiční sladkosti.

Apartmá Panorama Junior s výhledem na moře
Velikost pokoje 35 m?
V pokoji se mohou ubytovat 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě (mladší 11 let).
Tento dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí má balkon s výhledem na hory. Při příjezdu zde najdete láhev vína, vody a tradiční sladkosti. Upozorňujeme, že do tohoto pokoje nelze umístit přistýlku ani dětskou postýlku.

Apartmá s 1 ložnicí, výhledem na moře a balkonem nebo soukromou zahradou
Velikost pokoje 50 m?
V pokojích tohoto typu lze ubytovat 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě do 11 let.
Při příjezdu hosté obdrží láhev vína a vody i tradiční sladkosti.
Upozorňujeme, že pokoje tohoto typu nelze vybavit přistýlkou ani dětskou postýlkou.

Junior Suite Deluxe s výhledem do zahrady
Velikost pokoje 40 m?
V tomto pokoji se mohou ubytovat 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11 let.
Tyto pokoje se nacházejí v přízemí a mají výhled na silnici. Při příjezdu zde najdete láhev vína, vody a tradiční sladkosti.

Apartmá Junior s vlastním bazénem a výhledem do zahrady
Velikost pokoje 40 m?
V tomto pokoji se mohou ubytovat 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11 let.
Přízemní pokoj s výhledem na bazén.
Při příjezdu zde najdete láhev vína, vody a tradiční sladkosti.

Stravování

V 7 restauracích hotelu Ikos Dassiasi si můžete vybrat z nabídky a la carte pokrmy moderní řecké kuchyně, řecké lahůdky a pokrmy asijské/orientální, italské, francouzské, baskické i místní korfské kuchyně, připravených povětšinou světově uznávanými kuchaři s michelinským vyznamenáním. Můžete si také zajít do 2 samoobslužných restaurací, zaměřených na jídla Středozemí. Pokrmy a-la-carte podávané výtečným personálem doplňují kvalitní vína z kolekce Ikos.
Skvělé bary v hotelu Ikos Resorts Vám připraví originální koktejly, které si můžete vychutnat uvnitř i na svěží zahradě u bazénu.
Pokud si budete chtít zajít do restaurací a taveren mimo hotel, máte jich zde také mnoho k dispozici. Můžete si objednat vše od řecké až po čínskou kuchyni. K dispozici jsou i pizzerie a rychlá občerstvení. Nechybí samozřejmě bary s lahodnými a ledově studenými drinky pro osvěžení v horkém letním dni. Večer můžete vyrazit za poklidným posezením u dobrého vína nebo si zatančit v některém z místní klubů, které hrají hudbu všech žánrů od tradičního řeckého folku po nejnovější hity.

Pláž

Hlavní pláž v Dassie je nasměrována ke břehům řeckého a albánského pobřeží a je situována mimo rušné silnice. Je poměrně dlouhá a rovná. Tvoří ji hlavně oblázky a hrubší písek a do moře přechází pozvolna. Voda je tu většinou klidná a díky své čistotě si dokonce vysloužila kvalitativní ocenění Evropské unie, tzv. modrou vlajku. Již tradičně jsou k pronájmu lehátka a slunečníky. Kromě lenošení na pláži mohou dobrodružnější povahy zažít trochu vzrušení při provozování některého z nabízených vodních sportů - od potápění, vodního lyžování a windsurfingu až po jízdu na člunech a na banánu.

Sport a zábava

Tenisové kurty a vybavení
Večerní zábavní program
Vodní sporty (za poplatek)
Animační tým
Jízdní kola (zdarma)
Potápění (za poplatek)
Jízda na kanoích (za poplatek)
Windsurfing (za poplatek)
Golfové hřiště (do 3 km) (za poplatek)
Lázeňský/wellness balíček
Relaxační místnost
Parní sauna

Pro děti

Dětská herna (za poplatek)
Dětské animační programy
Děti všech věkových kategorií si jistě oblíbí aktivity dětského klubu Hero. V dětských jeslích, vícejazyčném mini klubu a klubu pro dospívající se kvalitní péči o děti věnují zaměstnanci profesionální pečovatelské společnosti.

Poznámka

Na pěknou procházku můžete vyrazit přímo v Dassie a spojit ji například s prohlídkou výtvarného umění. Galerie se nachází na kopci v místě zvaném Kato Korakiano. Na prohlídku okolí si můžete vypůjčit vůz v některé z místních půjčoven. V ceně je většinou zahrnuto i pojištění. Případně můžete nasednout do taxíku, na autobus či loď. Autobusové linky jezdí pravidelně například do hlavního města (Korfu/Kerkyra). To opravdu stojí za vidění a neměli byste si ho nechat ujít. Můžete tu obhlédnout místní památky a muzea, posedět v některé z mnoha taveren či zahrát si kriket na místním hřišti. V bližším okolí Dassie (cca 2 kilometry) se nacházejí živější letoviska Ipsos a Gouvia, které jsou plné barů a diskoték, tam se dá pohodlně dojít pěšky. Lodí se dostanete na okolí ostrovy, třeba Paxos, nebo přímo na řecké pobřeží.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou přepravu charterovým letem Praha-Korfu-Praha vč. letištních tax
  • privátní transfery z/na letiště
  • vybraný počet nocí ve zvoleném typu pokoje s uvedenou stravou
  • služby česky hovořícího delegáta

Základní cena nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
  • pobytovou taxu 4,-Eur/ pokoj/ noc - platba v hotelu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Snail Travel, IČ: 28481020. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: IKOS DASSIA *****
  • Lokalita dle CK: Řecko
  • Místo dle CK: Dassia

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 627 783
dnes 7.30–20 h

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

IKOS DASSIA
    Řecko, Dassia

Cena
74 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 627 783

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
74 490 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč