Hotel Ikos Oceania club Resort

  Řecko, Chalkidiki, Nea Moudania

Ikos Oceania Resort

    Řecko, Chalkidiki, Makedonie, Nea Moudania
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Přehled

vysoký standard veškerých služeb 5 restaurací, 6 barů, 6 bazénů wellness, tenisové kurty, animace stravování all inclusive

Poloha

přímo u dlouhé písečné pláže centrum městečka 15 min Thessaloniki 50 km

Poloha

luxusní hotelový komplex se pyšní skvělou polohou přímo u 350 m dlouhé písečné pláže, nedaleko městečka Nea Moudania na poloostrově Chalkidiki. Kulisu resortu z jedné strany tvoří Egejské moře a z druhé strany věhlasné pohoří Olymp. Město Thessaloniki je vzdáleno cca 50 km, rovněž tak i mezinárodní letiště.

Vybavení hotelu

komplex se rozkládá na ploše o celkové rozloze 15 akrů, je protkán výtečně udržovanými zahradami a terasami, tvoří jej celkem 5 velkých budov. Jeho celková kapacita je 290 zcela renovovaných (2017) pokojů a suit. Uvítá Vás luxusní prostorná hotelová recepce s lobby, ke stravování jsou k dispozici hlavní bufetová restaurace Flavors a další 4 á la carte tématické restaurace (kuchyně řecká, italská, asijská, francouzská aj.), k posezení slouží celkem 6 barů (vnitřní i venkovní u bazénů), v resortu nechybí wellness Spa centrum (luxusně designované pařížskou značkou Anne Sémonin) nabízející vnitřní vyhřívaný bazén, saunu, parní lázeň, masáže, centrum krásy, kadeřnictví, fitness centrum. Venkovní areál tvoří rozlehlé zahrady, vyhřívaný infinity bazén (900 m2), dětský bazén (200 m2), další infinity bazén (300 m2), venkovní Spa bazén, soukromý bazén pro kategorii ubytování Deluxe Collection s odděleným dětským bazénem. Sluneční terasy kolem bazénů mají k dispozici lehátka a slunečníky (zdarma, rovněž tak na hotelové pláži). V nabídce aktivit lze využít 2 tenisové kurty, aerobic, vodní aerobic, basketbal, minifotbal, pilatek, stolní tenis, vodní polo, na pláži pak pestrá nabídka plážových a vodních sportů. Hotel pořádá tématické programy (zábavné i naučné), dětský klub (mini club a teen club) se širokou paletou aktivit pro nejmenší hosty. U gastronomických a všech ostatních služeb jsou tzv.Quiet zone (vyhrazeno pouze pro starší 16ti let). Nechybí možnost pronájmu vozidel, jízdních kol aj. Parkování a WiFi připojení zdarma jsou samozřejmostí.

Vybavení pokoje

hotelové pokoje a suity jsou luxusně zařízené, dělí se do několika kategorií. Všechny mají klimatizaci, sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, SAT-TV, minibar, kávovar, coffee/tea set, balkon nebo terasu (výhled na hory, boční nebo přímý výhled na moře). Pokoje Promo a Superior (30 m2) mají max.kapacitu 2 osoby. Suity Junior (35 m2, open plan) mají max.kapacitu 3 osoby, výhled na moře (na vyžádání lze sjednat suitu Junior s vlastní zahrádkou). Kategorie rodinné pokoje a suity nabízí pokoje s 1-2 samostatnými ložnicemi (48 m2) nebo propojené 2 pokoje (60 m2), max.kapacita 4 osoby, balkon nebo terasa s výhledem na moře (na vyžádání s vlastní zahrádkou) . Kategorie suit Deluxe Collection má ubytování v samostatné budově s vlastním bazénem (ke kategorii Deluxe Collection se váží vybrané, jinak placené, služby-stravování, vlastní sekce v areálu a na pláži, Spa služby apod.).

Pojmenování zařizení

Pokoj pro 2 osoby.

Pojmenování zařizení

Suita s možností 1 přistýlky.

Stravování

all inclusive - formou bohatého bufetu v hlavní restauraci (snídaně 07.30-11.00, oběd 12.30-14.30, večeře 18.30-21.30-vyžaduje se formálnější oblečení). Během dne občerstvení - snack i v pool snack barech. Alko a nealko nápoje jsou podávané během celého dne.

Názor CK

vysoce kvalitní hotel se skutečně velkou vybaveností, vysokou kvalitou služeb a rozmanitostí typů ubytování. Výhodou je bezpochyby skvělá poloha u pláže a stravování v hotelu. V resortu doslova najdete vše, na co si vzpomenete. Hotel je vhodný jak pro náročnou klientelu, tak i pro rodiny s dětmi. Oceňujeme vstřícnost zařízení vůči rodinám s dětmi (dětské kluby, stravování aj.) a rovněž vůči párům toužícím po klidu (separované sekce jen pro dospělé, Deluxe balíček aj.).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava

případné navýšení palivového příplatku.

pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Ikos Oceania Resort *****
  • Lokalita dle CK: Chalkidiki
  • Místo dle CK: Nea Moudania

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Ikos Oceania club Resort ***** (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 566 194
dnes 7.30–16 h

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-ikos-oceania-resort-chalkidiki-recko-z1566194/1090459766/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

Ikos Oceania Resort
    Řecko, Chalkidiki, Makedonie, Nea Moudania

Cena
58 090 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 566 194

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
58 090 Kč
příplatek za akce 0% storno při zakoupení zájezdu do 12.4.2020 (SPO Storno 3_2020)
0
0 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
308 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
148 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
508 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta TAM
0
400 Kč
příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta ZPĚT
0
400 Kč
příplatek za nadváhu do letadla 23,1 kg-31,9 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za nadváhu do letadla 23,1 kg-31,9 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč