500 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Intercontinental Aphrodite Hills Resort *****

Poloha

Moderní hotelový resort postavený ve stylu vesničky s vlastním náměstím s restauracemi a obchůdky vhodný pro všechny věkové kategorie se nachází na náhorní plošině s výhledem na legendární skálu Aphrodite 15 kilometrů od Paphosu, centra kyperské kultury, mytologie a tradice. Nabízí výjimečný výhled na moře, relaxaci v lázeňském centru a 18jamkové golfové hřiště přímo u hotelu.

Vybavení

Luxusní hotelový komplex je postavený kolem velkého bazénu ve tvaru laguny s kaskádami. Upravenou zahradu s palmami doplňují zahradní skalky. Na pláž v písčité zátoce je zajištěná doprava hotelovým autobusem. K vybavení patří také vnitřní bazén a dětský bazén, v zimních měsících vyhřívané, čtyři `a la carte restaurace, několik barů, tenisové kurty, dětské hřiště a klub i hlídání dětí na vyžádání. Součástí je také business centrum a jednací místnosti.

Ubytování

Klimatizované nebo dle potřeby vytápěné, elegantně zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, telefon, SAT/TV, minibar, trezor, balkón nebo terasa. Kromě standardních pokojů nabízí hotel ubytování i v suitách pro rodiny s dětmi.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení obědů a večeří.

Relaxační pobyty

Lázeňské termální centrum Retreat Spa, které používá výhradně přípravky značky Pevonia, sauna, parní lázně, masáže, hydroterapie, aromaterapie, kosmetické procedury včetně pedikúry a manikúry, posilovna se špičkovým vybavením i venkovní tělocvičnou s profesionálním dohledem a možností osobní konzultace nebo individuálních cvičebních programů.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Hotely Paphos